تضاهرات دانشجویان دانشگاه تهران | اعتراضات دانشگاه تهران | گرانی بنزین

6,236
دلتا فالوور 107 دنبال‌ کننده

تضاهرات و اعتراضات دانشجویان دانشگاه تهران در رابطه با گرانی بنزین و افزایش قیمت بنزین که اعتراض خود را به صورت مدنی و کاملا مسالمت امیز بیان می کنند. با اینکه بسیاری از شبکه های ضد انقلاب سعی در به آشوب کشیدن کشور دارند اما مردم با بصیرت ایران و دانشجویان ایرانی بدون اینکه مانند اغتشاشات تهران انجام دهند. عمچنین برای خرید فالوور اینستاگرام به سایت www.nikfollower.ir مراجعه کنید.

دلتا فالوور 107 دنبال کننده

استودیو ابر نارنجی

2 ماه پیش
باید مینوشتی تظاهرات اصولگرایان دانشگاه.. نه دانشجویان

pari_spr

2 ماه پیش
کی با مردم نامحرم بود؟؟؟ :))) همیشه مردم تو خواب و بیخبری بودن، جوجه بسیجی، اینم مثل خودشونه، هدفش فقط تخریب جناح اصلاح طلبه، کی به فکر مردمه اخه.

masud

2 ماه پیش
سخرانیت تموم شد . برو بخواب

u_6776554

2 ماه پیش
ميخواييم اعتراض كنيم هم اينجوري بايد اعتراض كنيم تخريب اموال عمومي به نفع هيچ شهروندي نبوده و نيست

ارسلان عزیززاده

2 ماه پیش
توهین به عقل و شعور مردم و نادیده گرفه شدن ابتدایی ترین حقوق هر شهروند، مانند حقوق اقتصادی، معیشتی و استفاده از ابتدایی ترین تکنولوژی عصر کنونی(اینترنت) ما دانشجو هستیم هشتاد درصد تحقیقات ما وابسته به متون اصلی هست که از اینترنت می گیریم.اما تنها چیزی که مهم نیست ساده ترین و ابتدایی ترین حقوق هر شهروند. مسئولین معلوم الحال طاغوتی این کشور که در راس کار هستند نه به معیشت مردم احترام میذارن و نه به ارزش هر انسان که شعور اوست. نصر من الله و فتح قریب / لعنت به این دولت مردم فریب
pixel