خرد جنسی4/ مجتبی احمدی/ الهیات جنسی

58,089
مجموعه ی خرد جنسی. فصل توصیف. گفتگو و ارائه ی مددکاران، اساتید و محققان زیست جنسی جامعه ی ما. کاری از: یاسر عرب. قسمت چهارم. ارائه ی جناب مجتبی احمدی (جامعه شناس- پژوهشگر دین) الهیات جنسی
خرد جنسی 3.9 هزار دنبال کننده
ترتیب نمایش

حامد

1 سال پیش
بحث خوبی بود. اینکه از اصطلاحات عامیانه استفاده کردند هم خیلی جالبتر بود. برخی میگن الفاظ نامناسب و چال میدونی! اما این گفتگوهای عامیانه ای هست که همه بارها در همه جا شنیدیم. این حقیقت جامعه ماست. ما در روند زندگی با حقایق روبرو هستیم نه با شعار و ایده آل ها.

vahid2220

1 سال پیش
بر خلاف نظر برخی دوستان ، هیچ لفظ بدی بکار برده نشد ، و اتفاقا بسیار کاربردی صحبت کردن ، به نظر بنده دقیقترین و زیباترین تحلیلها ، و البته بهترین راه درمان فرهنگ جنسی ایران و جهان رو بیان کردن ، بر خلاف برخی از کارشناسان محترم که بیشتر مشکلات فرهنگ جنسی رو بیان میکنند ، ولی راهکار خاصی ارائه نمیدن یا اصلا راهکاری ارائه نمیدن

مادیار

1 سال پیش
کلیت صحبت ها جالب بود از این نظر که نحوه ی نگاهشون تازگی داشت برام ولی ایکاش یکی به ایشون یادآوری می کرد اونجا چال میدون نیست که!!! در بعضی صحبت هاشون واقعا کوچه خیابونی صحبت میکردن!!!!

sahar

1 سال پیش
مطالب مطرح شده با آنچه در جامعه می گذره خیلی متفاوته و دیدگاه جناب احمدی بیشتر برگرفته از روحیات و خلق و خوی خودشون هست.

reza

1 سال پیش
در قسمتی از گفتگو، مهمان برنامه با اشاره به داستان حضرت یوسف بیان داشتند که زیبایی یک زن (زلیخا) در مقابل زیبایی خدا برای آن حضرت ناچیز است و نمی توانست یوسف (ع) را به گناه اندازد چرا که بنده ی خاص خداوند بوده است ولی با تامل در آیه 24 سوره یوسف (و لقد همت به و هم بها ...) واضح است که هم زلیخا قصد یوسف را کرده و یوسف قصد زلیخا!

Javad Es

1 سال پیش
خوب بود ولی الفاظ نا مناسبی به کار برده شده است. به خصوص بحث دال مرکزی ایشان که عشق و مودت است آدم را به تفکر وا می دارد. ای کاش کمی مودب تر صحبت می کردند و از الفاظ نامناسب استفاده نمی کردند.

a m

1 سال پیش
در عین حال که نکات خوبی داشت، اما اولا مرتب یه سری جملات تکرار میشد(مودت و رحمت)و ثانیا مبحث خیلی تئوری بود، اصلا کاربردی نبود و ثالثا چندین بار از الفاظ نامناسب استفاده کردند که جالب نبود.

adib

1 سال پیش
عجب!!!! خوبه یه خرده از ادعاهای جنجالی به اقتضاءات بومی هم توجه بشه!

s.h.a.

1 سال پیش
انتظار داشتم که طی سوالات جنبه های مختلفی از موضوع مورد واکاوی قرار می گرفت و کمی با برنامه ریزی قبلی طرح سوال می گردید (با توجه به این که ایشان پژوهشگر معرفی شده است؛ احتمالاً مطالبی منتشر کرده اند که می توانست منبع استخراج سوال باشد). بیشتر به نظر می رسید، سوالات دم دستی و طی گفت وگو به نظر مجری رسیده است. نمره بسیار ضعیفی به پرسش کننده می دهم.

mmraeisi

1 سال پیش
اساسا طرح مسئله جنسی برای کودکان مسئله ای شرقی نیست بلکه از قدیم در مغرب زمین و به سبب تعلیمات غلط و افراطی کلیسا مطرح بوده
نمایش بیشتر دیدگاه ها
هم گناه - فصل 2 قسمت 4
%96
کارگردان: مصطفی کیایی مدت زمان: 59 دقیقه
هم گناه - فصل 2 قسمت 4
pixel