مستند بی بی سی درباره قاسم سلیمانی ( فرمانده سایه ) زیرنویس اختصاصی

52,088
مستند جدید بی بی سی درباره سردار سلیمانی به نام سایه با زیرنویس اختصاصی برای اولین بار در آپارات - زیرنویس کردن این ویدیو به معنی تایید محتوای آن نیست و صرفا اینکار برای آگاهی مردم صورت گرفته است.
آوای نوین هنر 5.9 هزار دنبال کننده

سید محمد علوی

1 ماه پیش
خدا رحمت بفرماید شهیدِ عزیزِ ما را , حاج قاسم سلیمانی . من فقط از تاریخ می گویم , قضاوت با خودِ شما بزرگواران : 1- وقتی اروپایی ها برای نخستین بار پا به آمریکا گذاشتند , ساکنان اصلی آنجا کسی نبود جز سرخپوستانِ بومی . اما اکنون از آن همه سرخپوست چه مانده است ؟! فقط مشتی عکسِ تاریخی که چند سرخپوست را در دویست سالِ پیش نشان می دهد! بله , قتلِ عام اروپاییان به نسل کشی آنها انجامید... 2- باورتان می شود تا همین چند دهه ی پیش در همین آمریکا , برده داری بود؟! بله , سیاه پوستان را می کشتند , اسیر می کردند و شکنجه می دادند ... آن وقت آنها برایِ ما از حقوق بشر بگویند!؟ 3- بمباران اتمی هیروشیما را که همگی به یاد دارید , به قدری زن و کودک در آن حادثه کشته شدند که تا سال ها ژاپنی ها از آمریکایی ها متنفر بودند اما طیِ گذشت سالیانِ زیاد و عملیاتِ روانی آمریکایی ها روی مردمِ ژاپن , این تنفر کمرنگ تر شد 4- ترورِ حاج قاسم هم نمونه ی تازه ی خودمان ... بیشت از این سرتان را درد نیاورم بزرگواران , اما آمریکا بداند که ما ایرانی ها , نه مثلِ ژاپن ایم و نه مثلِ هیچ ملتی در دنیا , ما از ارزش هایمان نخواهیم گذشت... ارادتمندیم .

Mohammadreza Monjezi

5 ماه پیش
مثل همیشه کلی دروغ تکراری... حاج قاسم مردی بزرگ بود که به معنای کلمه پاسدار انقلاب بود و در درجات بالا تر از دین اسلام هم پاسداری میکرد .او در هر کجا که فریاد مظلومی شنیده شد اولین نفر حاضر میشد. درود بر حاج قاسم و رزمندگان اسلام

www.hojjat@kashfi.com

1 سال پیش
کی بود کی بود من نبودم.سیاست اصلی طراح این به ظاهر مستند.حرف های سلیمانی رو فقط تکرار کردن همین.کی دخواست مذاکره داد؟کی نامه رییس سیا رو نخونده پاره کرد؟کی داعش رو شکست داد؟کی داعش رو به وجود آورد.جواب اینا جواب این ویدیو هست.درضمن اون پهباد ایرانی که توسط اسراییل منهدم شد یه پهباد فکستنی تحت کنترل سوری ها بود که در آسمان سوریه هدف قرار گرفت.این ادعاهایی که میگفتن ما ایران رو در مرز های جولان شکست دادیم هم که معلوم شد90درصدش الکیه.اون ده درصد هم حالا منتظر جواب باشن.

full gamer

1 سال پیش
سلام لطفا بازم ویدسو دوبله شده بزارید و من یکی از طرفدارهای درجه ی یک صدای شما هستم

davood.spiko

1 سال پیش
۸۰ ملیون قاسم سلیمانی منتظرن تا به وقتش درهای جهنم رو بروتوت باز کنن. اینجا عراق و افقانستان و لیبی و... نیست. اینجا شهید ستاری و شهید همت و شهید بابائی و شهید گرد و شهید..........زنده داریم.

سامان محمدی

1 سال پیش
زنده باد حاج قاسم سلیمانی
pixel