اپلای - جلسه اول - پروسه اپلای آمریکا

7,725
اپلای آمریکا 274 دنبال‌ کننده
در این ویدیو تمامی قدم ها و شرایط لازم برای اپلای به یک دانشگاه آمریکایی بیان می شود. همچنین اطلاعات مربوط به مدت زمان لازم، deadline ها و هزینه های اپلای در این ویدئو قرار گرفته شده است. با مشاهده این ویدئو میتوانید ببینید که آیا توانایی لازم برای اپلای را دارید یا خیر. اگر مایل به اپلای بودید میتوانید با دنبال کردن کانال آپارات دیگر ویدئوهای مربوط به اپلای مانند پیدا کردن دانشگاه و استاتید، نحوه ایمیل زدن به استاتید، نوشتن روزومه (C.V) و انگیزه نامه (Statement of purpose)، محاسبه GPA، شرکت در امتحانات زبان، پر کردن فرم اپلای و فرستادن مدارک، رزرو و نحوه انجام مصاحبه سفارت آمریکا را در این کانال به طور رایگان مشاهده کنید. برای دیدن ادامه قسمت ها کانال آپارات را دنبال کنید و وارد بخش گرفتن پذیرش از دانشگاه های آمریکا شوید.
ترتیب نمایش

Amir Gamer

3 هفته پیش
دنبالی دنبال کن و ویدیوهای منو لایک و نگاه کنید لطفا
اپلای آمریکا ممنون از کانال خوبتون

شبکه فرهنگی رافد

3 هفته پیش
سلام کانال شما رو دنبال کردم .... لطفا کانال منو دنبال کنید
اپلای آمریکا ممنون از کانال خوبتون

Mr.mahmoudi1

3 هفته پیش
موفق باشی ولی کلا مشکل دار هستید با کدوم قاون مجاز شده این کارا با قانونی که روحانی رئیس جمهور شده؟؟ بهتره آمریکا رو هم بهتر بشناسید آمریکا فقط جاهای خوبش بولد میشه ۲۰ میلیون بی خانمان از زمین سبز نشده که
اپلای آمریکا ممنون از شما ولی تحصیل در دانشگاه های آمریکا کاملا قانونیه. بسیاری از اساتید دانشگاه های ایران تحصیل کرده آمریکا هستند و حتی نظام وظیفه برای مشمولین سربازی معافیت تحصیلی صادر میکند. بسیاری از موسسات مهاجرتی هم با مجوز رسمی راهنمایی میکنند دانشجویان را.

Mr.mahmoudi1

3 هفته پیش
وقتی گذارش کانال رو به قوه دادم اون وقت ممنون باش واگه نمی خوای اینطوری بشه هیچی سلام برسون به اون طرفیا
اپلای آمریکا دوست عزیز داخل این کانال آموزش غیر قانونی داده نمی شود. صرفا به کسانی که قصد تحصیل و شرکت در دانشگاه های آمریکا را دارند آموزش داده می شود که به جای مراجعه به وکیل و موسسات مهاجرتی و هدر دادن پولشان خودشان اقدامات لازم را انجام دهند.

Mr.mahmoudi1

3 هفته پیش
اپلای آمریکا ممنون از نظرتون

the_profix_presents

1 ماه پیش
ببخشید ، برای کالج اگر اقدام کنیم با دیپلم چطور؟
اپلای آمریکا سلام، برای کالج ها فاند یا بورسیه وجود نداره، اما اگر خوتون میخواهید هزینه تحصیل را پرداخت کنید معمولا هزینه آن ها کمتر از دانشگاه هاست و از این نظر مناسب است. شرایط و مراحل اپلای مانند موارد توضیح داده شده در فیلم برای اپلای به منظور مقطع لیسانس است.

meysam.vaziri.na.bi

1 ماه پیش
لایک
اپلای آمریکا ممنون از نظرتون

Eagle

2 ماه پیش
ممنون
اپلای آمریکا ممنون از نظرتون

Eagle

2 ماه پیش
سلام لطفا میشه ویدیو های منو لایک کنید ممنون
اپلای آمریکا انجام شد.

Eagle

2 ماه پیش
سلام بازنشر شد
اپلای آمریکا با تشکر
نمایش بیشتر دیدگاه ها
pixel