اقای هاشمی مجری شبکه اهل سنت کلمه

2,186
دنیای فیلم و کلیپ 97 دنبال‌ کننده
2,186 بازدید
اشتراک گذاری
بی کفایتی و کم سوادی مجری شبکه اهل سنت کلمه اقای هاشمی

خانه پروژه

7 سال پیش
و دیگر اینکه فرمودید:شرک که شاخ و دم ندارد برادر من ! عرب جاهلی میگفت اینا واسه توسل به خداست .. اتفاقا شرک شاخ و دم دارد و کاملا قابل تفکیک و تشخیص از توسل است.معیار و میزان شرک دستور خداوند است.همانگونه که تسلیم در برابر ذات احدیت(مسلمان بودن)نیز معیاری جز امر خدواند ندارد.اگر خدواند بنا به مصالحی چیزی را در امری واسطه قراردهد(چونان ایاتی که گذشت)مانعی ندارد مشکل اینجاست که اعراب جاهلی از پیش خود(و نه فرمان و امرخدا) واسطه هایی را برای به قول شما تقرب به خدا میجستند بدون اینکه براین امر دستوری داشته باشند.تفاوت اینجاست امر خداوند

خانه پروژه

7 سال پیش
از این جمله آیات دیگری هم هست که میشه به اونها اشاره کرد.مثال دیگری که وضع را روشن میکند این هست که شما برای امور مختلفی در دنیا به اسباب مرتبطش توسل میجویید.درست است که خداوند هست که شفا میدهد ولی شما بنا به قوانینی خلقت باید که به کسی که علم طبابت دارد مراجعه کنید .و توسل بجویید.و این اشکالی ندارد و به شرافت کسی هم بر نمیخورد.

خانه پروژه

7 سال پیش
بسم الله الرحمن الرحیم دوست عزیز ، من یک سوال از شما میکنم آیا شما و بنده از خدا هم عالمتریم ، یا ما قوانین و اسبابی که خداوند در نظام خلقتش بنا به مصالحی قرارداده از اون بهتر میشناسیم، زمانی که خداوند در آیه 5 سوره ی منافقون می فرماید:هنگامی که به آنان گفته میشود که بیایید تا رسول خدا (ص)برای شما استغفار کند سرهای خود را تکان میدهند و انان را میبینی که از سخنان تو اعراض کرده و تکبر میورزند" مگر این چیزی غیر از توسل به رسول اکرم برای پذیرش آمرزش گناهان هست.یا وقتی که فرزندان یعقوب (س) از این پیامبر میخوان که براشون نزد خدا طلب آمرزش کنه مگر چیزی غیر از توسل به انسانهایی که آبرویی نزد خداوند دارند هست.عزیز من همه چیز را نباید با معیارهای عقلی و محدود خودمون آنالیز کنیم و باعث گمراهی سایرین بشیم . آخه این چه تعیبری هست که شما برادر عزیزم از شرافت میکنید.قران را مطالعه بفرمایید.

زبان شناس

7 سال پیش
خب آخه شما خودتون متوجه نیستین که مثه یه بچه که بهش گفتن پشت چشمت ابرو هست رفتار می کنین برادر من ببینید ما شیعه داریم تا شیعه شیعه های با غیرتی داریم که شرافتشون اجازه نمی ده که جز خدا کسی رو بخونن اما بعضی هام داریم که مدام یا زهرا و یا ابالفضل و...رو لبشونه خب شرک که شاخ و دم نداره بردار من ! عرب جاهلی هم میگفت اینا واسه تقرب به خدا ست... خب مگه چی میشه اگه خودت خدا رو نه کس دیگه ای رو به فریاد بخونی؟کی به تو گفته که نمی تونی؟آیا این امامانی که می خوانید نعوذبا... از خدا شنواترند؟

نیلوفر

7 سال پیش
ممنون لایک :)
pixel