داغترین‌ها: #آپارات کودک

حمله بیولوژیکی و کرونا- گفتگو با دکتر کرمی بخش اول

4,773
مجموعه رسانه ای عصر 13 هزار دنبال‌ کننده
دکتر کرمی استاد ژنتیک ایرانی می‌گوید این امکان وجود دارد که ویروسی ساخته شود برای از بین بردن یک نژاد خاص از انسان‌ها، نقشه کامل ژنتیکی ایرانی‌ها هم کاملا در دست آمریکایی‌هاست و حالا ما درگیر کرونا شده‌ایم!

فوآد شبانی

1 سال پیش
هوالشهید بروید بخوانید کتاب which way to persia که در آن اتاق فکر غربی اعتراف کرد؛ جمهوری اسلامی ایران منهای طاعون از هر بحرانی رو سپید و سربلند عبور کرده است. قرار نیست دست شیطان دست از تلاش برای آسیب زدن به اصل نظام بردارد. امروز باز هم می گویم؛ یدالله فوق ایدیهم، ید الله مع الجماعه.فان حزب الله هم الغالبون. فراموش نکنید همراهان با خدا چند خاصیت دارند: یک.عاشق خدا هستند و خدا عاشق آنهاست. دو.قابل پیشبینی نیستند مگر وقتی به شهادت رسیده اند. سه.وفادارند، به مادر آل طاها سلام الله علیها، فرزندانش و مهربان ترین پدر دنیا علی ابن ابی طالب علیه السلام؛ چشم براهند برای حجه ابن الحسن العسگری مهدی علیه السلام برای تقدیم جان بی مقدارشان. ربنا تقبل منا هذه القربان #محافظ #سامجا

آیدین سرباز سیدعلی

1 سال پیش
شده مثه فیلم جنگ جهانی Z دقیقا عین همون بیماری که تمام دنیا رو میگیره! به نظر شما آیا این بار آخرشونه یا دفعات بعد ویروس بدتر و کشنده تری رو به ایرانیا هدیه میکنن!؟؟؟

آیدین سرباز سیدعلی

1 سال پیش
تا دیروز که بعضیا میگفتن ندادن دارو به ایران وتحریم دارویی کار بسیار زشت ناپسند و جنایت علیه مردم ایرانه حالا حمله بیولوژیک و مرض و ویروس رو باید اسمشو چی گذاشت؟ چقد خوب همه جا رو تعطیل کردن چقد خوب و راحت و بی دردسر دارن آدما رو به کشتن میدن از اونورم خودشون به جنایت و کارای پشت پردشون میرسن مگه کرونای ترامپ با کرونای گیلانیا و قمی ها و یزدی ها وکلا ایرانیای از همه طرف محاصره شده یه جوره؟ کی باور میکنه آخه؟

آیدین سرباز سیدعلی

1 سال پیش
پس چرا وارد عمل نمیشید پس چرا صداتون در نمیاد پس چرا خفه شدید باید زن و بچه های بیگناه پزشک و دیگران بمیرن و نفس شما درنیادپس مجامع و دادگاه های بین المللی رو برای کی گذاشتن توطئه و دشمنی بالاتر از این؟جنایت علیه بشریت و مردم بی دفاع ایران و...دیگه بدتر از این چه کسی دیده این دیگه چه جنگ کثیفیه؟
filimo
می خواهم زنده بمانم - فصل 1 قسمت 8
%94
امیر شایگان پس از عقد، هما را به آتلیه ای برای گرفتنِ عکسِ عروسی می برد اما هما هنوز آماده ی این زندگیِ تازه با او نیست. از طرفِ دیگر کاوه و شیوا و عماد، نقشه ی سرقت از کارخانه را عملی می کنند و در میانه ی سرقت، کاوه متوجه رازی که شیوا پنهان کرده است می شود.
pixel