قصاص سید حسن اقامیری

10,197
علی درویش زاده 520 دنبال‌ کننده
10,197 بازدید
اشتراک گذاری
گزارش تخلف

برای دریافت ارشیو کامل مداحان و سخنرانان به کانال تلگرام ما مراجعه نماییید telegram.me/darvishzadeh313

علی 110

1 سال پیش
من از طرف امام حسن مجتبی علیه السلام از این بل هم اذل و اضل عذرخواهی می كنم كه نفهمیدن كار درست تر چیه و حكم قصاص را به اشتباه اجرا كردند.

.valiollah.

2 سال پیش
انقدر حرفاش منافق گونس که آدم میمونه بگه درسته یا غلطه.ولی غلطه خیلی از حرفاش
علی درویش زاده سلام ممنون از نظرتون ولی اقامیری گاهی بعضی مسایل رو بیان میکنه که شاید تاحالا کسی به این دقت بهش نپرداخته توصیه میکنم این کلیپی که لینکش رو براتون میازرم تماشا کنین ممنون https://www.aparat.com/v/fAMCL

آرشیو فیلم

2 سال پیش
تعجبم بیشتر شد!.. شما به قسمتی از قرآن استناد می کنید که عفو رو مطرح میکنه...باشه بسیار خوب که غفار بودن خدا رو نشون میدید اما خدا قهار هم هست؛ گذشته از این مبانی فرد موردنظر دارای اشکال اساسی است و شما وی را تبلیغ می کنید...مثلا در یکی از سخنرانی هایش اصل «قصاص» را منکر شده و دلیل آن را عدم ناسازگاری با فطرت بشر می داند، در صورتی قرآن قصاص را مایه «حیات» می داند(آیه 179 سوره بقره) امیدوارم به لباس روحانیت آسیب نزنید!
علی درویش زاده با سلام بنده هم میدانم خداوند متعال در قران در مورد قصاص چی فرمودند اما نباید خواهان قصاص در همه موارد باشیم.

آریایی

2 سال پیش
باشه ما کافر تو خوب

آرشیو فیلم

2 سال پیش
سلام علیکم... از شما که طلبه هستید تعجب می کنم چرا مباحث این طلبه منحرف رو نشر میدین... البته که واقف هستید به مصداق آیه 85 سوره نساء، آیه 25 سوره نحل و همچنین 12 سوره یس شما نیز با این روحانی نمای منحرف شریک و سهیم هستید... چرا که در روایت داریم «من رضی بفعل قوم فهو منهم»... امیدوارم برای بازدید بیشتر اقدام به نشر این چرندیات نکرده باشید. والسلام علی من اتبع الهدی (آیه 47 سوره طه)
علی درویش زاده با سلام ممنون از نظرتون.هدف بازدید بیشتر نیست (و کتبنا علیهم فیها ان النفس بالنفس و العین بالعین و الانف بالانف و الاذن بالاذن و... (45/ مائده) در ذیل این جمله از آیه می فرماید: و اگر کسی آن را ببخشد و از قصاص صرف نظر کند، کفاره گناهان او محسوب میشود
pixel