در حال بارگذاری
پخش خودکار بعدی:
؟
با فعال بودن پخش خودکار، در صورتی که سایت را رها نکرده باشید، پس از پایان نمایش، ویدیو بعدی پخش می‌شود.
Loading...

شورایی که نگهبان جمهوری اشرافی است نه انقلاب اسلامی

159
مبنای تایید صلاحیت های شورای نگهبان چیست؟(من جای روحانی بودم دستان جنتی را به خاطر چنین انتخابات مسخره ای می بوسیدم) بخشی از گفت و گوی مستضعفین تی وی با وحید اشتری(البته من با تمامی صحبت های این فرد موافق نیستم)
دیدگاه‌ها
 1. 3 ماه پیش
  راستی سه هفته نبودی دلم تنگ شده بود.
 2. 4 ماه پیش
  طبق استدلال شما امام خمینی هم خیلی وضعش خوب بود و مفت خور بود که انقدر بیکار بود که بیاد سراغ این چیزا و برای مستضعفین فریاد بزنه. شما با این اظهار نظرها کاملا نشون دادید که طرفدار ر.حانی هستید نه انقلاب چون روحانی و اطرافیاشن که مستضعفین براشون مهم نیستن ولی انقلاب درد اصلیش مستضعفینن.شما یک ضد انقلاب به تمام معنایید چون با این حرفا نشون دادید که اصلا امام خمینی رو قبول ندارید.
 3. 4 ماه پیش
  این آرم هم بیانگر چیزیه که گفتم.حالا شما هرجور میخوای برداشت کن.در ضمن کافیه تو قسمت عکس های گوگل جست و جو کنی " حضرت علی و گردونه مهر " یا " حضرت علی و صلیب شکسته " تا تصاویری شبیه آرم منو رو مساجد مختلف ببینی.(من که خودم این آرمو طراحی کردم توهین به خدا حتی یک لحظه هم به مخیلم خطور نکرد.حالا کی بدبینه؟)
 4. 4 ماه پیش
  همچنین من نمیفهم شما بر چه اساسی میگید با این آرم به الله توهین شده است؟!!! اگه 4 "علی" توهین آمیز باشه که در مساجد هم نباید باشد.و نیز این طرح را خودم ساختم و قصدم نشان دهم که من ایرانی مسلمانم.حالا شما هر برداشتی که میخوای از آرم بکن من بر اساس برداشتم از آرمی که خودم طراحی کردم اونو روی کانالم گذاشتم.حالا که بحثو به اینجا کشوندی بدون سگ هیتلر به صدها نفر از مسئولین خائن جمهوری اشرافی شرف داره.
 5. 4 ماه پیش
  اما گویا شما عادت کردید ندیده و نخونده و نشنیده نظر بدید.(مثل سایر اصولگراهای الکی متعصب که فقط میخوان نظرات خودشون بشنون) اکه درست مطلبها را میخوندین میدیدن من توضیح دادم این آرم اولا برگرفته از گردونه مهر ایرانه(قبل از این که خورشید هیتلری باشه که البته خود هیتلری ها بهش میگن صلیب شکسته) ثانیا در این آرم 4 "علی" قابل رویت هست و اشبیه همین آرم در برخی مساجد از جمله مسجد شیخ لطفالله(اگر اشتباه نکنم) با 4 "علی" وجود دارد....
 6. 4 ماه پیش
  اصولگرا های خشک مغز تا ضد انقلاب و سلطنت طلب و بهایی ها و افساد طلب و تا شما مجادله کردم و درگیر بودم.اگه من واقعا دنبال منافع شخصی بودم باسد جزو حزب باد میبودم و چاپلوسی گروهی را میکردم اما الحمدلله کمتر کسی عقاید منو تحمل میکنه.پس این که دنبال منافع شخصی هستم نمیتونه صحت داشته باشه. ...
 7. 4 ماه پیش
  راستی شبا تا ساعت 2 بیدار میمونی و نماز شب میخونی ، سر نماز مسلمان ها رو دعا کن.
 8. 4 ماه پیش
  این نظامی که اصل و اساس یک کشوره بر طبق قانون اساسی در ایران جمهوری اسلامی(که دیگر جمهوری اشرافی( است تعریف شده است.
 9. 4 ماه پیش
  و جمهوری وقتیه که اکثریت ترسو نظرشون رو بر اقلیت شجاع حاکم میکنن.
 10. 4 ماه پیش
  بهتره این صحبتای زرشناس هم گوش بدبد تا بفهمید چرا میگم نظام داره ریشه انقلابو میزنه.www.aparat.com/v/FNM97