مصاحبه فریدون جیرانی بهرام عظیمی کارگردان تهران 1500

484
انیمیشن سینمایی تهران1500
انیمیشن سینمایی تهران1500 18 دنبال‌ کننده
484 بازدید
اشتراک گذاری

مصاحبه فریدون جیرانی بهرام عظیمی کارگردان تهران 1500

S@ra

S@ra

6 سال پیش
این فیلم یه قرون هم ارزش نداشت.خیلی خیلی ضعیف بود هیچ تکنیک و چیز خاصی نداشت. فقط من موندم این طرف شهرداری کی بوده که حاضر شده 5.5 میلیارد بده به این یارو مو بلنده! خدا اعلم چه میدانم شاید هم مث مابقی اختلاسها چند وقت دیگه تقش در بیاد!!
دریا

دریا

6 سال پیش
آره فیلمش خیلی بد بود داستان نداشت كار انیمیشنش هم چنگی بدل نمیزد
محسن لطیفی

محسن لطیفی

6 سال پیش
آبروی هر چی انیمیشن کار ایرانیه که بردین با این کار ضعیف و افتضاح!!! بابا 5.5 میلیاردو میدادین من کلی قر میومدم تا شما هم کلی بخندین . . . .
حسام الدین

حسام الدین

6 سال پیش
تهران 1500 فیلمی بسیار ضعیف خالی از تکنیکهای حرفه ای انیمیشن و توهین به جامعه انیشن ایران است. ما نیازی نداریم برای خنداندن مردم 5.5 میلیارد هزینه چنین فیلمهای ضعیفی شود. 250 نفر 4 سال روی این انیمیشن چکار کرده اند که حتی یک صحنه جلوه ویژه حرفه ای ندارد. تکسچرینگ بسیار ضعیف به همراه مدلینگ بسیار بد کاراکترها و ضعفهای واضح ریگد علیرغم استفاده از موشن کپچر حالا بضاعت انیمیشن ایران را در دیدگان جهانیان به تمسخر گرفته است. این فیلم توهین به شعور مردم است و انیمیتورهایی در ایران هستند که با 5.5 میلیارد فیلم را به اسکار می برند چه رسد که به جشنواره هم راه ندهند آنهایی که که در انیمیشن عظیمی و همه 250 نفر همکار او ار یکجا قورت می دهند. سینمای ایران واقعا باید شرمنده حضور چنین مافیایی و اعتبار از دست رفته انیمیشن ایران باشد
filimo
تگزاس 2
%97
پس از ماجراهای قسمت اول تگزاس ساسان به همراه بهرام و آلیس به ایران برمی گردند. پدر بهرام آقا بابک و مادر ساسان سوری جون به دنبال آنها می آیند، اما ساسان نمی داند که آن دو زن و شوهر هستند. بهرام با یک اشتباه جدید دلارهای خود در چمدان جاساز کرده، چمدان جابه جا می شود، آدم های کارلوس به سراغ آنها می آیند و ساسان و بهرام دوباره وارد ماجراهای جدیدی می شوند.