افشای ماهیت انحرافی رائفی پور و شکایت نمایندۀ حضرت آقا از او توسط داوود گودرزی

850
j.a.m.a.l 38 دنبال‌ کننده
850 بازدید
اشتراک گذاری
j.a.m.a.l 38 دنبال کننده

شهسوار

1 ماه پیش
ایران دوستی یعنی نگاه به داخل ایران دوستی یعنی خواست امنیت و اقتدار ایران دوستی یعنی به حرف همه گوش کنی و تحلیل کنی.خود من هم کل حرفی رائفی رو قبول ندارم ولی اکثر حرفش داره حرف خوب و درست می زنه، و درباره اون هم بگم کلا الآن دوگانه مذهبی غیر مذهبی انقلابی غیر انقلابی اصول گرا اصلاح طلب نداریم وطن دوست وطن فروش اگر ایران رو دوست داری بسم الله، رائفی پور هم بسیاری سخنرانی چند ساعته داره برو گوش کن نزار چیزهایی که یه عده تقتی شده به خوردت میدن جمالت کنه
j.a.m.a.l دوگانه نداشتن از اصول فراماسونری و لیبرالیسم ضد انقلابی است که این مزدور نفوذی ترویج میکند. رائفی پور یک کودن بود که فقط توانست در رشته مسخره حسابداری تحصیل کند و هاشمی رفسنجانی در دانشگاه های خودش رائفی پور رو معروف کرد تا با او به انقلاب شبیخون بزند.

شهسوار

1 ماه پیش
از بدترین روزگار شمایید منافق کودن احمق، تو این بدبختی که گیر این غربگداهاییم شما هی بیا تاریخ ایران رو تخریب کن بدبخت از این چی گیرت میاد!؟ تو اگه جرعت داشتی پیام ها آزاد میگذاشتی!
j.a.m.a.l تو که طرفدار ولی فقیه رائفی پور در اسرائیل هستی یک منافق کودن احمق و غربگدا هستی. توی بدبخت که عین صهیونیست ها روشنگری تاریخی رو تخریب قلمداد میکنی تا حقایق پنهان بمانند و کوروش رو به تاریخ ایران وصله میزنی چقدر از این کار یعنی مزدوری صهیونیسم گیرت میاد؟؟؟

Star

1 ماه پیش
محمود بن صالح هست دیگه.کلا ایشون از اکتشافات دورۀ شعیبه(شعیب فردی، جوان[۲]، زردگون[۳]، گندمگون[۴]، میان بالا[۵]، دارای ریش اندک[۶] توصیف شده است)
j.a.m.a.l محمود بن صالح?!

j.a.m.a.l

1 ماه پیش
بهاره که رائفی پور عشقشه کیه دیگه؟!؟

Star

1 ماه پیش
دمت گرم، ایشون از این خزعبلات زیاد میگه و دنبال جائی میگرده که حوزه ابهام باشه مثل اجنه. احتمالا برای گفتنش اسپانسر مالی هم میخواست که در دولت روحانی تعطیل(بخونید تعدیل) شد واسه همین عشق بهاره
j.a.m.a.l روحانی بساط رائفی پور رو تعطیل نکرده. رائفی پور یه کودنی بود که زورکی تونست در رشته مسخره حسابداری مدرک بگیره بعدا هاشمی رفسنجانی در دانشگاههاش معروفش کرد و حالا در دولت روحانی دانلود از سایت رائفی پور نیم بها حساب میشه تا ابلهان بیشتری رو جذب و معتاد کنه.
pixel