روز جهانی کارگر مبارک - قصه ها

4,123
کلیپ های سینمای ایران
کلیپ های سینمای ایران 1.5 هزاردنبال‌ کننده
4,123 بازدید
اشتراک گذاری
گزارش تخلف

بخشی از فیلم " قصه ها" ، آخرین ساخته خانم رخشان بنی اعتماد به پاس گرامی داشت روز جهانی کارگر . متاسفانه سینمای ایران در پرداختن به مشکلات این طبقه زحمتکش بسیار فقیر است .

تاینی موویز

تاینی موویز

3 سال پیش
سلام میخواستم با اجازتون با ذکر منبع تو کانال TinyMoviez قرارش بدم مشکلی نداره؟
کلیپ های سینمای ایران
کلیپ های سینمای ایران سلام . لطف می کنید و به نظرم انتشار هر چه بیشتر این آثار برای تولید کنندگان اصلی آن هم مطلوب باشد .
Soroush_MG

Soroush_MG

3 سال پیش
این کجاش فیلمه آخه؟ :| لااقل این بخشش! فیلم ینی به تصویر کشیدن یه داستان و ماجرا نه اینکه یکیو بیارن جلو دوربین داستان بگه! اگه اون ماجرا و حرفایی که زده شد به صورت یه داستان به تصویر کشیده می شد بیننده رو بیشتر تحت تاثیر میذاشت و فکرشو مشغول می کرد نه اینکه من بعد از 5 دیقه کلا همه چیشو یادم بره!
filimo
آشغال های دوست داشتنی
%87
محسن امیریوسفی متولد سال 1350 در شهر آبادان است و تا به امروز 3 فیلم بلند سینمایی ساخته که هرکدام آنها چندین سال توقیف بوده اند. نخستین اثر توقیف شده او « خواب تلخ » بود و پس از آن « آتشکار » را روانه سینما کرد و « آشغال های دوست داشتنی » سومین اثر سینمایی او محسوب می شود که با 6 سال تاخیر به سینما آمده. منیر ( شیرین یزدان بخش ) پیرزنی است که تمام اعضای خانواده اش در یک قرن اخیر تاریخ ایران درگیر مبارزات سیاسی بوده اند و حالا او با چالشی بزرگ درباره اتفاقات سال 88 مواجه شده است.