در حال بارگذاری
پخش خودکار بعدی:
؟
با فعال بودن پخش خودکار، در صورتی که سایت را رها نکرده باشید، پس از پایان نمایش، ویدیو بعدی پخش می‌شود.

کلیپ سوتی خفن مبینا نصیری مجری صدا و سیما

152,530
خانم مجری خطاب به آقای مجری در برنامه زنده شبکه یک صدا و سیما : شما جیگر دوست دارید؟! ماجرا از این قرار است که خانم مجری یعنی مبینا نصیری در حال خواندن پیامک های بینندگان بود که یک دفعه مکث می کند و آقای مجری دلیل این مکث را می پرسد که خانم مجری با لبخند از آقای مجری می پرسد شما جیگر دوست داری؟!! و آخر سر مشخص می شود که یکی از بینندگان یه مبینا نصیری گفته جیگر.نظر و لایک نشه فراموش
3 سال پیش
طنز
دیدگاه‌ها
 1. 1 سال پیش
  خخخ
 2. 2 سال پیش
  عالیییییییی عالییی بوووووددد بیا انیمیشنامو ببین ، کیف کن
  1. حتما سری میزنم .خوشحالم ک پسند شد
 3. 3 سال پیش
  خودش یه پا جیگره
  1. خخخ اره واقعا
 4. 3 سال پیش
  آقای مجری اصلا اصرار نمیکنه کی چی نوشتن آقای مجری اصلا دلیل مکث ایشون رو نمیپرسه حتی آقای مجری مشغول جمع کردن بحثه... خود سرکار خانم بدون هیچ سئوالی یهویی میگن شما جیگر دوست داری؟ حالا صوتی داده .پیش میاد.(اصلا هم دوست نداشته که به همه بفهمونه ملت بهش میگن جیگر.......بخدا قسم موخورم) دیگه تصاویر گویا و موجوده.....اصرار مجری و پرسیدن دلیل مکث و این حرفا کدومه...؟
  1. چه میشه کرد بعضی ها اینطورین دیگه حالا شما ناراحت نشو.خیلی ممنون که سر زدید
 5. 3 سال پیش
  واقعا یه مشت بیکار تو صدا و سیما نشستن دارن الکی هی این و اونو ممنوع التصویر میکنن ، به جای این کارا برن یقه ی اون بیشعوری که این حرفو زده بگیرن.
  1. اره والا هزار تا از این ویدیو ها هم دارم که ی سری بیکار بیشعور توی برنامه ها یا متلک میگن یا ....چه میشه کرد. ممنون که سرزدید.