سخنرانی استاد رائفی پور « بررسی مسائل روز کشور » - ٢٨ آبان ٩٧

17,284

سخنرانی استاد رائفی پور « بررسی مسائل روز کشور » - ٢٨ آبان ٩٧، سمنان

Amir

Amir

1 سال پیش
نه عزیز این چه حرفیه اتفاقا تنها کسی که نهایتاً دودمان اینها را به باد خواهد داد امام مهدی خواهد بود و همین طور بشارت داده شده امام زمان در هنگام ظهور یاوران کنی خواهد داشت.
blackfun

blackfun

1 سال پیش
واقعا خدا همه شما بچه های مصاف رو خیرتون بده که در دوران غیبت بار دین و کشور رو به دوش میکشین
blackfun

blackfun

1 سال پیش
اقا شما بخوای بگی همه خدمت فراماسونری و ایلومیناتین . نعوذ بالله امام زمان هم زیر نفوذ ایشونه
Amir

Amir

1 سال پیش
با درود فراوان صحبت های آقای رائفی پور صحیح هستند اما متأسفانه خود ایشان و جمهوری اسلامی ایران و حتی کشورهای عربی حوزه خلیج فارس و اسرائیل همگی در خدمت ایلومیناتی ها فعالیت میکنند. علت این ادعا نامه آلبرت پایک است که در حدود ۲۰۰ سال پیش نوشته شده است. ایشان در این نامه جنگ جهانی اول، دوم و سوم را پیش بینی کرده اند و نتایج و اهداف را هم ذکر کرده اند. بعد از خواندن این نامه متوجه خواهید شد که تمامی کشورهای قید شده در حال ایفای نقش خود برای طرح آلبرت پایک هستند.
farvan.1

farvan.1

1 سال پیش
دوستان مراقب کامنت بازی اکانت های صهیونیست باشید
ماکان

ماکان

1 سال پیش
واقعاً در مورد نفوذ نمیشه به عزرائیل دل بست اون فقط در بخش بازنشسته هایی که میل ندارن از کارشون برن کنار به درد میخوره، امروز ترمزی واضع و روشن به حناچی به عنوان شهردار تهران انتخاب شده و جواب اینه که واقعاً هیچ کاری نمیشه کرد تا صبر کنیم مردم بفهمن! باز یک اما و اگر وجود داره، که متاسفانه 10 تا از اینها بدتر هم بیان و برن مردم نخواهند فهمید چون در نهایت تمام اینها به نام انقلاب و اسلام و همون تندروهایی که مخالف رای آوردن و سرکار آومدن این افراد هستن تموم میشه! و مردم تنها چیزی که میفهمن اینه که باید ضد انقلاب باشن و با کنار زدن انقلاب دوباره همین ها امور کشور رو با ابد به دست می گیرن چون هیچ وقت انقلابی نبودن و اتفاقاً همین ها پشت سر جریانات ضد انقلابی هستن بدتر از موسی ها داریم که تصمیم گرفتن مثل موسی احمق نباشن و به این زودی خودشون رو لو ندن.
reza0203

reza0203

1 سال پیش
عالی بود مثل همیشه ولی استاد یکبار بگویید درباره نفوذی ها و اون کسانی که ترمز شده اند وجلوی حرکت وپیشرفت مملکت را گرفته اند چیکار باید بکنیم همه خوب میدونیم این افراد بسیار قدرتمند و حفاظت شده هستند ما تاکی باید بنشینیم و چشم امید مان به حضرت عزرائیل باشد ساختارهای مملکت مشکل دارد قبول ولی نمیگذارند کسی دست به ترکیب این ساختارها بزند در این حالت تکلیف ما مردم چیست واقعا در شرایط سخت و مشکلهای شدید معیشتی داریم سپری میکنیم آیا ماهم باید مثل یک عده ای که مشغولند دزد بشویم ؟؟؟چاره کار چیست ؟؟یک عمر با نان و روزی حلال سپری کردیم هرچقدر هم کم بود باز خودمان را کشیدیم و الان دیگه داریم به جایی میرسیم که مجبور شویم همرنگ جماعت ،،،،،، شویم
filimo
دل - فصل 1 قسمت 1
%92
سریال دل محصول کشور ایران است که در سال 1398 با ژانر عاشقانه و خانوادگی ساخته شده است، این سریال به قلم برادران کایدان به رشته تحریر درآمده است که حسی عاشقانه، مهیج و پر از فراز و فرود را به مخاطب انتقال می دهد. کارگردان این اثر جذاب و مهیج منوچهر هادی ست که آثار موفقی مانند سریال عاشقانه، فیلم خوب، بد، زشت و... در کارنامه هنری خود دارد. بازیگران این سریال عبارتند از حامد بهداد، ساره بیات، یکتا ناصر، بیژن امکانیان، کوروش تهامی، سعید راد، مهراوه شریفی نیا و...