۴ نکته در رابطه با حواشی سانحه هوایی سقوط هواپیمای مسافربری اوکراین

23,253

این روزها افراد بیشماری به نقد و بررسی حواشی سانحه هوایی سقوط هواپیمای مسافربری اوکراین پرداخته اند. این در حالیست که اکثریت این افراد از آگاهی کافی و صلاحیت لازم برای تفسیر و نقد و بررسی سانحه برخوردار نیستند و بر اساس هیجانات فردی و هیجانات حاصل از اظهارنظر خصمانه دشمنان انقلاب، حرفهایی را بر زبان می آورند که نه تنها مرحمی بر درد خانواده مسافران و بازماندگان ایشان نیست، بلکه نمکی هست بر زخم ایشان. www.aparat.com/parsaeian_vlog

Parsaeian_vlog 44 دنبال کننده
ترتیب نمایش

radsuhei

2 روز پیش
این دلرو گوشی منوپاد به دست تو کلو کوچه با صدای خرکی می چرخه و عرعر میکنه خجالتم که حالی یخوده
Parsaeian_vlog ممنون از اینکه تا پایان ویدیو رو تماشا کردین و نظر دادین. ممنون میشم به زبان فارسی روان بنویسین که خواننده بفهمه چی میگین. یک مقدار گنگ نوشتین

u_7065121

4 روز پیش
https://xn--mgbfv2gd.com/%D8%AA%D9%88%D8%B1-%D8%A7%D8%B3%D8%AA%D8%A7%D9%86%D8%A8%D9%88%D9%84/لطفا از پیج من دیدن کنید

امیر مدرسی نیا

4 روز پیش
سلام اگر کمی صبر کنیم حقایقی دیگر بر ملا می شود. و من مسبب اصلی را امریکا می دانم که با جنایت و تهدید خودش، فضای منطقه را ملتهب کرد.
Parsaeian_vlog ممنون از همراهی تون

خندانک

4 روز پیش
راستی، فقط اگه از لفظ خفه شدن استفاده نمی کردین، بهتر بود.
Parsaeian_vlog ممنونم از توجه تون.

1382tu5

4 روز پیش
کاملا درسته کاش اینو همه می فهمیدن
Parsaeian_vlog نظر لطف شماست

علی110، ساب بیو مانترا 18+ با هدفون یا هندزفری

5 روز پیش
همین اینترنت که بیشتر آن در اختیار سیستم های آمریکایی است و همین اینستاگرام و ... می تواند دروازه هایی برای ارسال پیام اشتباه باشد وقتی با این ابزار حساب های بانکی و اطلاعات مختلف را سرقت می کنند سازنده این محیط راه های بسیاری برا ی کسب منافع و آسیب به جوامع هدف نیز قرار داده حتی می تواند در بازی های رایگان موبایلی دیتاهای خطرناک حک کردن انواع سیستم های ناوبری و هوایی و موشکی را قرار داده و در زمان نیازشان فعال کنند باید بیشتر روی اینترنت و محصولات داخلی کار نمود . دشمن در کمینگاه های زیادی منتظر نشسته و سناریوهای زیادی دارد.

سید خراسانی 313

5 روز پیش
احسنت
Parsaeian_vlog ممنون از توجه و همراهی تون

محمد برشان...رستم

5 روز پیش
سلام توهم که میگی صلاحیت نداری باز نظر خودت دادی ...احساسی برخورد نکن مشخص که خیلی احساساتی شدی
Parsaeian_vlog سلام ممنونم از توجه تون. من هم مثل تمامی انسانهای دیگه از این سانحه درد کشیدم، اما انصاف نمیدونم که انگشت اتهام رو فقط به طرف حافظان امنیت کشور بگیریم. من میگم گاهی وقتها باید سکوت کنیم، اطلاعات کافی بدست بیاریم و بعدا حرف بزنیم.

خندانک

5 روز پیش
هم محتوای خوبی ارائه کردین و هم شیوه ارائه اش جذاب بود. شهامت تون در دفاع از حافظان امنیت در این شرایط سخت رو هم، تحسین می کنم.
Parsaeian_vlog نظر لطف شماست. ممنون از همراهی تون
pixel