بدونیم بدنیست ۸-چرا شیعیان 10 روز قبل از شهادت امام حسین (ع) عزاداری می کنند؟!

155,607

محرم، ماه حزن و اندوه و عزاداری شیعیان در شهادت حضرت امام حسین (ع) است. یکی از نکات قابل تأملی که در عزاداری امام حسین (ع) به چشم می خوره اینه که هیأت های مذهبی از اولین روز ماه محرم شروع به عزاداری میکنن، در حالی که امام حسین (ع) و اصحابشون در روز عاشورا به شهادت رسیدن! آیا این عزاداری ریشه و سند دینی داره؟ چرا از روز اول ماه محرم مساجد و حسینیه ها سیاه پوش میشن و پیروان اهل بیت(ع) لباس عزا بر تن می کنن؟

ترتیب نمایش

MO.HA.AH1384

5 ماه پیش
عجر تان با خود اقا حسین بن علی

WIBO

5 ماه پیش
در کل اشکال نداره کلیپاتون رو نشر داد ؟
بدونیم بد نیست! خیر؛ اشکالی نداره برادر

علی

5 ماه پیش
سلام عزیزی گفته بود چرا برخی روضه ها مانند دانشمند و ... پخش نمیشن. بنده روضه خوان هستم. آقای دانشمند هم با نظام و حکومت مشکل نداره و از طرفداران پر و پا قرص نظام هست. اما این بزرگواران خیلی چیزها را بی پرده می گن و توهین هم به اعتقادات مخالفین شیعه می کنند که باعث اختلاف و تفرقه است. برخی وقت ها با یک توهین این ها چند نفر شیعه کشته می شن. پس نباید ساده لوح باشیم. ممکنه بگید خب این حرف ها در اینترنت و فضای مجازی پخش میشه. اما باید توجه کنید که پخش در صدا و سیما به معنای تأیید کارهای غلط توسط نظام جمهوری اسلامی اسلامی است. و مخالفان آن را به معنای موضع رسمی نظام تلقی خواهند کرد.

علی

5 ماه پیش
سلام

سیدصادق آتشی

5 ماه پیش
آی دی تلگرام یا ایتاتون رو برام میفرسید؟

مشبَّر(به زبان عِبری یعنی محسن علیه السلام)

5 ماه پیش
خدا خیرتون بده-بسیار ژورنالیستی و حرفه ای ولی 3 نکته اولا مدت زمان رو کمی کم کنید که بیشتر ترقیب بشن برای دیدن-ثانیا اگر از صاحب نامان استفاده کنید بهتر-ثالثا شبهه های سنگینتر که تراوشات شیاطین زمینی هست رو جواب بدید ممنون

farag34441463

5 ماه پیش
ماندگاری اسلام .فقط باشهادت امام حسین حاصل شد.سلام برحسین

دنبال کن تا دنبال بشی✔

5 ماه پیش
دنبال کنید تا دنبال بشید.

mehdi.masuomi

5 ماه پیش
چشم وهابی ها کور ما حسین داریم

پارس کلیپ

5 ماه پیش
عالی یا علی❤..یا حسین علیه السلام
نمایش بیشتر دیدگاه ها
کرگدن - فصل 1 قسمت 12
%92
کارگردان: کیارش اسدی زاده مدت زمان: 53 دقیقه
کرگدن - فصل 1 قسمت 12
pixel