آیا کوروش کبیر بت پرست بود؟؟؟؟(پاسخ به تحریفگران)

4,508
کوروش 165 دنبال‌ کننده
4,508 بازدید

این نوشتار به برسی سخنان و دلایل مخالفین کوروش بزرگ مبنی بر موحد نبودن کوروش کبیر میپردازد.لطفا متن را تا اخر بخوانید(لطفا نظر دهید)

کوروش 165 دنبال کننده
ترتیب نمایش

حبیب محبیان

3 سال پیش
درودبرپدرایران زمینم

آریایی

3 سال پیش
اونایی که فکر میکنند کوروش بت پرست بوده واقعا احمق هستند

گلبرگ

4 سال پیش
قرآن می فرماید که هر کاری کنین کافران باور نخواهند آورد ، این کافران و دشمنان ایران زمین و اون کشور آذربایجان جعلی و هم مسلکانشان هر کاری کنین همان خوابان بیدار ناشدنی هستند . خداوند ظالمان را نابود کند . در همین اپارات یک مشت احمق به قول خوذشان پان ترک که اصلا پان ترک بودن یعنی اوهام گرایی . ریختند وصفحه دارند ولی یکی نیست از مسولان که اینا رو جمع شون کنن. به زبان فارسی می نویسند پس این از ابهت و پیروز ی زبان فارسی است چرا که وگرنه کسی بهشون نگاه نمی کنه چه برسه متن هاشونو بخونن .
کوروش بله درست است. قران میفرماید:ان شر الدواب عند الله الصم البكم الذین لایعقلون (سوره ی انفال: 22) همانا نزد خداوند شرورترین موجودات كسانی هستند كه (نسبت به حقایق) كر و لال اند و هرگز تعقل نمی كنند.

mohammad@turk

4 سال پیش
کوروش. من حالا با این چرندیاتت متوجه شدم تو یک پان فارس هستی و بس مشخصه عقل یک پان چقدره تو داری باسه خراسانی مدراک شیعه سنی میکشی اسم علمارو میگی در حالی که خودت به اون مدارک پایبند نیستی دومن تو به همه سایت معرفی میکنی و نمیدونم رییس پانتون کیه و از کی منبع میگیریه به ریست بگو. یه سری به سایت یونسکو بزنه بفهمه منشور ماله کوروش نیست و اینم بفهم که. بخت النصر به حضرت ذکریا و یحیی کمک میکرد و کوروش به هیچ پیامبری کمک نکرد زمانی که بخت النصر انتقام حضرت یحیی رو از یهودیان میگرفت. کوروش رو هم چون یهودیان به قدرت رسوندن کوروش به کمکشون رفت .و دلیل به قدرت رسیدن کوروش توسط یهودیان این بود که کوروش. یک سرباز رومی بود و خیلی جنگ طلب بود برای همین کمکش کردن
کوروش دریغ از یک منبع معتبر!!!!با بی خردان سخن ساز مکن ---- گوش شنوا چون نیست لب باز مکن

خرد تنها راه نجات

4 سال پیش
اقای خراسانی لطفا راجب تاریخ ایران صحبت نکن چون چیزی نمیدونی در این مورد با خوندن دو خط از نوشته های شما میشه به عمق بی سوادی شما پی برد و اینم بدون با تخریب کوروش و تاریخ سرزمینت چیزی بدست نمیاری که هیچ هرچیزی هم که داری از دست میدی امیدوارم روزی برسه که بدون تعصب فکر کنی

reza8

4 سال پیش
دولت هم خودش تاریخ ایران رو قبول نداره
کوروش این کاملا مشخص است چراکه اگر دولت در زمینه حفظ و ترویج تاریخ ایران کاری انجام میداد انقدر ایرانسیزان گستاخ و افسار گسیخته نمیشدند. اما افسوس که دست انان را برای هرگونه جعل و تحریف در تاریخ باز گذارده است

reza8

4 سال پیش
اون کسی که میگه کوروش بت پرست بوده فقط میخواسته چهرشو خدشه دار کنه کوروش برای خودش عظمتی داشته خیلی کارهای بزرگی کرده دیگه چه معنی داشته که بیاد بت پرستی کنه مسخره نیست بنظرتون؟
کوروش خدشه دار کردن و بد نام کردن نام و یاد بزرگان تاریخ ایران تنها یکی از اقدامات ایرانسیزان است انان در بلند مدت درپی جعل و وارونه جلوه دادن تاریخ ایران و در نهایت در پی فراموشی ان هستند که میتوان با مطالعه دقیق و صحیح تاریخ و اگاه کردن مردم جلوی انان را گرفت.

Arya m.pour

5 سال پیش
لطفا از کوروش بزرگ همایت کنین
کوروش انان که با افکاری پاک و فطرتی زیبا در قلب دیگران جای دارند را هرگز هراسی از فراموشی نیست چراکه جاودانند.(منبع: برگرفته از کوروشنامه گذنفون).

Arya m.pour

5 سال پیش
درود بر کوروش درود کسی که بخواهد نام کوروش کبیر را نابود کنم با تمام جانم با او میجنگم

خراسانی

5 سال پیش
نه برادر همین که شما پی به حقیقت بردی و در تفکر و تعقل گوی سبقت را ازهمه روبوده اید برای ما کافیست.کوروش هم بت پرست نبوده بلکه برای احترام به ملل خودشو بت پرست نشون داده.سرزمین هایی رو هم که گرفته با حقوق بشر تمام و کمال گرفته.یهودی ها هم کسی رو بزرگنمایی نکردن.اسرائیلیاتی هم که در خصوص کوروش هست اونایی که ازش خوب گفتن تماماً درست و عین حقیقت هست و اونایی هم که بد گفتن دروغ بوده.مورخین یونانی هم همینطور اگه هرودوت گفته کوروش تو جنگ با ماساگت ها کشته شده و ملکه توموروس دستور داده سرشو ببرن و بندازن تا خون تا از خونریزی که کرده فقط خون بخوره.کاملا دروغ هست.اما جاهایی که هرودوت و گزنفون از ایشون تعریف کردن درست بوده./با سپاس از توجه شما
نمایش بیشتر دیدگاه ها
pixel