توهین بازیکنان رئال به پرچم رئال مادرید : بغلی بگیر !

1,756
گرت بیل مهاجم ولزی رئال مادرید بهترین بازیکن این تیم در فصل جدید بوده است اما او در تابستان در آستانه جدایی از این تیم قرار گرفت و صحبت های زیدان درباره او باعث شد تا این بازیکن از ماندن در مادرید خوشحال نباشد . اگرچه بیل گفته تمام توان خود را برای تیم به کار خواهد گرفت اما گفت خوشحال نیست . رفتار او در این صحنه بی شباهت به بازی " بغلی بگیر " نیست . البته معلوم نیست چرا بقیه آن را قبول نمیکنند !
سایت بارسا نیوز 3.9 هزار دنبال کننده

mani

11 ماه پیش
ببینید باید قبول کنید که دیگه ربال مادرید با رفتن رونالدو سرد شده هر چند که وقتی هم رونالدو بود اتفاق خاصی نیفتاد.بارسا در حقیقت بهتر از ریال مادرید هست.ببینید تیم شما چقدر سرد شده که حتی کسی واسه این تیم یک کانال رسمی ایرانی هم درست نکرده.بارسلونا همواره از ریال مادرید خسته کننده بهتر خواهد بود.با کمال احترام به هواداران ریال مادرید.

شوخی

1 سال پیش
اولا این که واران خواست پرچمو به بیل بده بخاطر این که با این کار بهش بفهمونن تو برای تیم ارزش داری و ما تورو دوست داریم به عنوان بخشی از تیم و این فقط یه حرکت نمادین بود ... دوما بخاطر داستان های تابستان که رئال مادرید میخواست بیل رو بفروشه بیل از تیم کمی ناراحته برای همین پرچمو قبول نکرد فقط بیل بود که قبول نکرد چرا به دروغ میگی بقیه ام قبول نکردن !!!! ... سوما چرا الکی آمار اشتباه میدی !!! این بیل نیست که تا به این جا تا هفته پنجم لالیگا بهترین بازیکن رئال مادرید بوده بلکه بنزماست که بهترین بازیکن رئال تو این چند هفته بوده ... چهارما بنزما تا به این جا از پنج بازی لالیگا پنج گل زده یعنی آمار هر یه گل تو یه بازی بالا تر از مسی او سوآرز او گریژمان او دمبله ... پنجما از ابتدای هفته آغازین لالیگا تا به این جای کار در تمام مدت بارسلونا زیر رئال مادرید بوده شما به جای اخبار چرت و آمار اشتباه سعی کن از نقاط ضعف تیم خودت بگی ... و در آخر ام این که زنده باد رئال مادرید پر افتخار ترین تیم تاریخ فوتبال ^_^
pixel