نمونه کارگردانی و جلوه های بصری تیزر های تلویزیونی 1392

1,254
بهروز باقری 47 دنبال‌ کننده
1,254 بازدید
اشتراک گذاری
نمونه کارگردانی و جلوه های بصری تیزرهای تلویزیونی توسط بهروز باقری تا سال 1392 *بعضی از تیزرها به تهیه کنندگی کانون ایران نوین می باشند .

سعید

6 سال پیش
یا اینکه کلا تجمل و اشرافی گری داره القا میشه به بیننده. مثلا دو تا ماشین یا یه طبقه اضافی تر چه معنی داره . در رکلام های ترکیه کلا صمیمیت و حس همدلی اجتماعی القا میشه در حالیکه ما توی تبلیغاتمون مدام داریم فرهنگ اشرافی گری و تجمل گرایی غربی رو که اشتهایی برا مصرفش نیس به بیننده تحمیل میکنیم. شما بازار هدفتون یا مخاطب هدفتون کدوم قشره؟
بهروز باقری مرسی از نظرتون سعید جان ، ولی نکته اصلی در تبلیغات در ایران ، مشتری هست و نظرات شخصی اون و آژانس های تبلیغاتی و کمپین هایی که این تیزرها در قالب اونها ساخته میشن و متاسفانه برخلاف نظر شما ، خیلی از این اشرافی گری ها ، در عمل جواب داده و مخاطب هدف جذب شدن و

سعید

6 سال پیش
ببخشین مایع لباسشویی باید مینوشتم به اشتباه نوشتم سفید کننده. اصلاح میکنم.

سعید

6 سال پیش
سلام مطمئنا با مطالعه سابقه کاری آقای باقری توی اینترنت و همکاریشون با صدا و سیما توانایی فنی ایشون قابل تحسینه. اما به شخصه از اینکه توانایی فنی هنرمندان سی جی وطنی در قالب کلیشه های هالیوودی که سرشار از تخیل هست قرار بگیره خوشم نمیآد. جلوه های ویژه به نظر بنده باید باور پذیر و برخاسته از واقعیت باشه . مثلا یه آدم توی دنیای واقعی نمیتونه از وسط یه ظرف سفید کننده عبور کنه.میشه توی دنیای دیجیتال به جای ساختن آثاری که غیر واقعی و غیر منطقی هستن کمی به سمت واقعیت رفت. ممنون این فقط یه نظر شخصیه.
pixel