خرد جنسی 27/رابطه جنسی و خواسته ی ناممکن!/ دکتر رضا احمدی.

74,526

مجموعه ی خرد جنسی.فصل دوم توصیف. گفتگو و ارائه ی مددکاران، اساتید و محققان زیست جنسی جامعه ی ما.کاری از: یاسر عرب. قسمت بیست و هفتم. ارائه ی دکتر رضا احمدی. روانکاو. با موضوع ارتباط روانکاوی لکان و زیست جنسی.

خرد جنسی
خرد جنسی 2.7 هزار دنبال کننده
u_6474917

u_6474917

10 ساعت پیش
واقعاعالی
u_6405185

u_6405185

1 هفته پیش
از سطوح بالای حوزوی به سطوح بالای فلسفه تا سقوط به دره عمیق بی اخلاقی و کفر. انشاالله مهمان و مجری با شیطان و قوم یهود محشوربشوند و به زودی هردوشون تغییر جنسیت بدهند برنامه ای که مجریش علاقه شدیدی به عکاس پورن شدن دارد طبیعیست کارش به بدتر از اینها خواهد رسید
u_6381871

u_6381871

3 هفته پیش
از دید من این گفت گو فراتر از فهمه. چون درک این حرف ها نیازمند یه سری مقدمات و مطالعه س در غیر اینصورت غیر عادی بنظر میاد. برای من هم خیلی سوال ها پیش اومد. این گفت گو سبب گرفتن یه سری نشانه هاس برای مطالعات بیشتر در باب میل و خواسته ها شد. مباحث کلی هم خیلی بیان شد.
mhmd

mhmd

3 هفته پیش
وقتی یه طلبه میره فروید میخونه همین میشه دیگه
hossien...

hossien...

1 ماه پیش
دام می خواست حس رو حین شنیدن بحث بگم یه حس بد وقتی خود رو توی جهان بینی تشریحی می گذاشتم می خواستم بالا بیارم و حس می کردم که این ادم چقدر خشمگینه
kiashams

kiashams

1 ماه پیش
مطابق با گفته های مهمان برنامه اگر قرار باشد اخلاق را وفاداری کامل به میل و نفس خود تفسیر کنیم با این حساب اساسا شیطان از اکثر ادم ها اخلاقی تر رفتاری میکنه. من از مهمان برنامه سوال میکنم اگر من شما را به اسارت بگیرم و تا جاییکه دلم میخواد شکنجه بدهم یعنی من ادم اخلاقی هستم؟؟؟؟؟ گفته ها ایشون نسبت به ماجرای یهود و حضرت موسی هم که واقعا بی محتواست لیشون رفتار یهود در برابر عدم تمکین از خداوند را مصداق ایمان کامل تعریف میکنند اما تلاش برای گوش کردن به حرف خدا را مصداق ایمان رادیکالی واقعا عجیبه.خداوند به عنوان مظهر پرستش و ایمان این همه کتاب و پیامبرفرستاده تا ما در این جهان به حرفش گوش ندیم خی پس اصلا چرا کتاب فرستاد. من این برنامه را دنبال نمی کردم اما با مشاهده این قسمت به این نتیجه رسیدم اسم برنامه مناسبتی با با محتواش نداره جنون و دیوانگی جنسی اسم بهتریه برای این برنامه.