در حال بارگذاری
پخش خودکار بعدی:
؟
با فعال بودن پخش خودکار، در صورتی که سایت را رها نکرده باشید، پس از پایان نمایش، ویدیو بعدی پخش می‌شود.
Loading...

روحانی: چرا آن فرد تَکرار کننده تشویق نشود؟

1,299
روحانی در مراسم آغاز سال تحصیلی دانشگاه های کشور با اشاره به اینکه اگر کسی خیلی تاثیرگذار باشد و برای تشویق جامعه تکرار کند، آنها نباید تشویق شوند؟ یک جناح همیشه تشویق شود، یک جناح همیشه تنبیه! گفت: در پایان انتخابات همه باید براى مشارکت تشویق شوند، اما یک جناحى تشویق می شود و یک جناح تنبیه.
دیدگاه‌ها
 1. 2 ماه پیش
  اما دلیل مشکلات داخلی کشور را نباید مبنای نظام بلکه بنز سواران و کاخ نشینان دانست زیرا که ماشین ها و خانه های عرف هم خرج کمتری از بابت ساخت و نگه داری روی دوش جامعه تحمیل میکند و هم برای خدمت به کشور مناسب تر است. ما گفتیمو وظیفه ما امر به معروف بود زیرا به زودی این منفعت طلبی ها و سکوت دیگران و دست برد از مال از دوست برای تامین باج خواهی های دشمن بلایایی را در جامعه ایجاد خواهد کرد که گریبان گیر همه جز هشیاران درستکار میشود.
 2. 2 ماه پیش
  مردم وقتی پیشنهاد دشمن را انتخاب میکنند یعنی انقدر جمهوری اسلامی خوب ناز پرورده شان کرده است که ترسشان از دشمن ریخته.
 3. 2 ماه پیش
  دهدارها ومیرزا آقا میوه فروش را هم مد نظر بگیریم ودعای خیر کنیم برا همه جهان اسلام
 4. 2 ماه پیش
  واقعا به این نتیجه میشه رسید که حیات و بقای تَکراری ها و اصلاح طلبان فقط و فقط در آنتی تز بودن و همیشه اپوزیسیون بودن است...حتی اگر دولت روحانی باشد جریان اپوزیسیون فقط میتواند نق{!} بزند وگرنه کدام راه حل ... فقط خوب جو درست میکنند. اصلا معلوم نیست چه هدفی دارند و چه نقشه راهی و... همین دلیل بی منطق بودن و مضافا رفتارهای عجیب آنها از ابتدای انقلاب است. امیدواری است که مردم اندیشه های محکم و حق داشته باشند و درست انتخاب کنند.
 5. 2 ماه پیش
  آقای روحانی این حرفها را فعلا بزارکنار بگو برنامه ششم توسعه به کجا رسید ؟علت ابلاغ نشدنش به دستگاها چیه ؟ 7هفت ماه از سال گذشت بازهم سرکاریم
 6. 2 ماه پیش
  از ویژگی های یزید حرام زاده زخم زبان زدن و کنایه ها و جفنگ بافی بود!