ما هم با محدود کردن حق استفاده از اینترنت مخالف هستیم پیوستن به کارزار

گپی در مورد سیستم هایی مثل Initiative Q و Double Way

4,956
جادی تی وی 8 هزار دنبال‌ کننده
چیزهایی مثل Initiative Q مدت ها است که توی دنیا هستن و الان تو ایران مد شدن. همچنین چیزی مثل دابل وی که توی کشورهایی مثل پاناما و کلمبیا و ایران آدم ها رو به سمت خودش جذب کرده - آدم هایی که بالاخره می خوان یه طوری پولدار بشن. شایدم کسانی که مواظبن یکهو از بقیه عقب نمونن. توی این ویدئو نگاهی می ندازیم به اینها و همه مشابه‌هاش؛ یعنی بقیه پانزی ها.
جادی تی وی 8 هزار دنبال کننده
ترتیب نمایش

Mr.Hacker2020

1 سال پیش
حاجی جواب بده فقط تایید نکن |:

Mr.Hacker2020

1 سال پیش
سلام داداش چرا جواب ندادی متن سوالم این بود سلام جادی جان چند تا سوال مهم دارم حتما پاسخ بده مرسی اول این که اون آموزش ceh رو که گذاشتی میشه بدون کالی انجامش بدی چون من ویندوز کارم فقط و به کالی نمیتونم دسترسی داشته باشم دووم اینکه من 1.5 سالی هست که پایتون کار میکنم تقریبا هم مسلطم بهش به نظرت توی چه زمینه ای فعالیت کنم؟
جادی تی وی کالی رو می تونی دانلود کنی (: یا فقط بخش هایی از دوره که مربوط به ویندوزه رو انجام بدی. مثل اینه که یکی بگه رانندگی آموزش می دم بعد تو بگی فقط اسکیت داری و اگر می شه رانندگی رو با اسکیت تمرین کنیم (: در مورد پایتون هم هر چی دوست داری (:

روستای ملوک

1 سال پیش
سلام ده درصد واقعا زیاده.جای مطمین میشناسی 4 درصد ماهی بده؟

Mr.Hacker2020

1 سال پیش
سلام جادی جان چند تا سوال مهم دارم حتما پاسخ بده مرسی اول این که اون آموزش ceh رو که گذاشتی میشه بدون کالی انجامش بدی چون من ویندوز کارم فقط و به کالی نمیتونم دسترسی داشته باشم دووم اینکه من 1.5 سالی هست که پایتون کار میکنم تقریبا هم مسلطم بهش به نظرت توی چه زمینه ای فعالیت کنم؟

syna

1 سال پیش
عالی بود یه همچین اطلاعاتی خیلی برام مفید بود مرسی که جادی هستی

u_8107048

1 سال پیش
داداش من اصلا کاری با پولدار شدن ندارم و کسیم قرار نیست با این روش پولدار بشه و همچنین این چیزایی که گفتی ممکنه با doubleway بخونه که کاری با اونم ندارم ولی هدف initiative q اصلا یچیز دیگس هیچ ربطی به پانزی و این داستانا نداره بنظرم بیشتر نگاه کن ببین چی میگه بعد در مورد آدمایی که پشت این استارتاپ هم هستن گفتی معلوم نیست کین؟!:) میشه دقیقا بگی چجوری و از کجا این داری میگی؟ حالا جدای از همه اینا به نظرم تخریب یه همچین ایده ای به عنوان اطلاع رسانی به مردم کار درستی نیس شاد و خندون باشی داداش :)

u_6261574

1 سال پیش
بسیار مفید.

im_HISenbeRg

1 سال پیش
سلام جادی. نظرت چیه که اتریوم داره از دبل وی حمایت میکنه تا تراکنش رو خودشو بالاتر ببره؟؟؟؟؟؟ و ارزشش بره بالاتر؟؟؟
جادی تی وی کجا حمایت کرده؟ (:

محمد

1 سال پیش
یه سوال خب وقتی فرار کردن امکان پیگری و اینا نیست؟ یعنی کسی کاری باهاشون نداره
جادی تی وی اگر خوب فرار کنن سخته. اگر هم این حوالی باشن که اولویت نیستن احتمالا (:

mr.mad.max

1 سال پیش
سلام میشه درباره پروژه های مثل اکواسمارت صحبت کنین ایناهم مثل دبل وی و ... کلاهبردار هستن
نمایش بیشتر دیدگاه ها
pixel