بازی Everdell -گپ تایم

515
در ویدیو های گپ تایم به همراه دوستان بازی نوینی، دور هم میشینیم و یکی از بازی های قفسه مون را برداشته و هر چه در مورد آن می دونیم، می گیم. سعی مون بر اینه که این سری ویدیو ها حالت دوستانه تر داشته باشه و هر رسم و رسومی که توی این جور ویدیوهاس رو کنار بزنیم. برای پنجمین ویدیو گپ تایم به سراغ بازی خوش رنگ و لعاب Everdell رفتیم و در مورد این بازی صحبت کردیم. این ویدیو توسط فروشگاه اینترنتی بازی نوین Bazinovin.ir تهیه و تولید شده است.

آکادمی آموزشی گو (D.G.A)

1 سال پیش
سلام. مثل همیشه عالی آقای سامانی و آقای مسقدی این هم کانال بندس که توش بازی Go رو کامل دارم آموزش میدم. خوشحال میشم یه نگاهی بهش بندازید شما و بقیه دوستان https://www.aparat.com/D.G.A

فروشگاه اینترنتی بازی نوین

1 سال پیش
در ادامه جواب Soheil.B.R سلیقه رکن اصلی نقد هستش و تاثیرش رو نمیشه کتمان کرد و کلماتی که شما مثال زدین هم از همین سلیقه نشات میگیره. شاید چیزی که از نظر ما ایراد باشه، از نظر کسی دیگر ایراد محسوب نشه ولی اصل مطرح کردن این موارد دیدن و تجربه یک محصول از دید یک شخص دیگر هست.

Soheil.B.R

1 سال پیش
درود بر شما بسیار عالی، ممنونم از ویدیو بسیار خوبتون گپ تایم که خیلی به بوردگیم بازها کمک میکنه تا بتونن از بازی مد نظرشون درک درستی داشته باشن، حقیقتش من بازی اوردل رو بازی نکردم و جایی هم از نزدیک ندیدم اما یه انتقاد داشتم از صحبت هایی که از شما شنیدم و چون به کانالتون و ویدیوهاتون علاقه دارم ترجیح دادم انتقادم رو بیان کنم مشکل من با اون قسمت از صحبت هایی هس که مربوط به اصلی ترین عنصر ساخت یک بوردگیم در نظر گرفته میشه. همونطور که میدونید برای اینکه یک بوردگیم درخشان داشته باشیم نیازمند توجه به 3 عنصر تشکیل دهنده اصلی و جدایی ناپذیر داریم: گیم پلی، زیبایی بصری و کیفیت قطعات. اما متاسفانه در صحبت های شما یکی از عناصر مهم که زیبایی بصری است کلا از بین رفته، بطور مثال بیهوده بودن وجود درخت که بسیار زیبا کرده این بازی رو، زدن برچسب سارق احساسات و حتی در کمال تعجب از قوس های بورد بازی هم ایراد گرفته شده، خب ببینید طراح بورد بازی میتونست این بورد رو بصورت کاملا سنتی بشکل مستطیل بسازه و درخت هم نزاره اما چرا باید به خودش زحمت بده و اینکارو کنه، کاملا مشخصه طراح بورد میخواس بازیکن در تم بازی که محیط یک جنگل هس غرق بشه و از نبوغش برای این کار استفاده کرده و این نوع بورد رو طراحی کرده، حتی بازی مثل ترافورمینگ مارس به زیبایی کم آن بسیار ایراد گرفته شده، من کاری به گیم پلی چه تکراری باشه و چه خوب و چه بد ندارم اما میخوام بگم یک بورد گیم هر چقدر گیم پلی قوی داشته باشه اما اگر دو عنصر اصلی فوق الذکر رو نداشته باشه ارزششو از دست میده
فروشگاه اینترنتی بازی نوین سلام ممنون از نظر مفصلتون. خوشحال شدیم که خوندیمش. کلا مقوله نقد و بررسی از دو قسمت کلی تشکیل میشه که قسمت اول فنی هست و مکانیزم ها و چیزهایی که اون محصول مورد نقد رو جلو میبره نقد میشه و قسمت دوم هم سلیقه منتقد.

Aminkeristal

1 سال پیش
دنبالت کردم منم دنبال کن
pixel