پشت پرده ویروس کرونا!

1,849
سخنان نظریه پرداز معروف توطئه دیوید آیک در رابطه با اهداف پشت پرده انتشار ویروس کرونا در جهان از جمله ایجاد حکومت هوش مصنوعی، احراز هویت و پایش شهروندان مشابه آنچه که در چین امروزی در حال رخ دادن است!
گمنامان 179 دنبال کننده

مهدی مختاری 291

3 هفته پیش
دوست عزیز من مطمئنم که دولت و شرکت هواپیمایی ماهان عمداً ویروس را به کشور وارد کرده اند تا به اهداف شوم خود برسند. دست های پنهانی در این دولت هست که نمی گذارند مردم آرامش داشته باشند.

مهدی مختاری 291

3 هفته پیش
بِسْمِ اللَّهِ الرَّحْمَٰنِ الرَّحِيمِ ؛ وَمَكَرُوا وَمَكَرَ اللَّهُ ۖ وَاللَّهُ خَيْرُ الْمَاكِرِينَ ؛ صَدَقَ اللَّهُ الْعَلِيُّ الْعَظِيم ؛ اَللّٰهُمَّ صَلِّ عَلی مُحَمَّدٍ وَ آلِ مُحَمَّد وَ عَجِّل فَرَجَهُم وَ اَهْلِکْ أَعْدَائَهُمْ اَجْمَعِینْ. - به نام خداوند بخشندۀ بخشایشگر ؛ آن ها (یهودیان) مکر و حیله کردند و خداوند یکتا هم در مقابل آن ها تدبیر کرد و خداوند یکتا بهترين تدبير كننده است ؛ راست گفت خداوند بلند مرتبه و بزرگ ؛ (سورۀ آل عمران آیۀ 54).

مهدی مختاری 291

3 هفته پیش
ادامۀ پیام قبلی: امروز هم در تاریخ 1400/01/05 در تلویزیون مشاهده کردم که هواپیماهای همان شرکت (ماهان) محمولۀ واکسن کرونای روسی را به ایران وارد کرده است؛ آیا این موضوع (هم انتشار عمدی ویروس و هم وارد کردن واکسن روسی به کشور توسط همان شرکت هواپیمایی) مشکوک نیست؟!!! آیا داستان تراشه های جاسوسی در واکسن های کرونا (میکرو چیپ) برای کنترل کردن انسان ها حقیقت دارد؟ کدام نوع واکسن اطمینان بیشتری دارد؟؛ ایرانی یا خارجی؟
گمنامان در رابطه با هواپیمایی ماهان چون اطلاعاتی نداریم بهتره اظهار نظر نکنیم؛ در رابطه با میکروچیپ بله بسیاری از نظریه پردازان توطئه از احتمال وجود میکروچیپ برای پایش انسان ها و حتی تغییر فطرتشان نام برده اند!

مهدی مختاری 291

3 هفته پیش
لعنت خداوند یکتا به حسن روحانی و دولتش که عمداً این ویروس رو به ایران وارد کرد؛ در همان روزهای اول که این ویروس در چین پیدا شد و همۀ مردم دنیا شاهد گسترش آن بودند، در ایران هواپیماهای مسافربری شرکت ماهان مرتباً به چین رفت و آمد می کردند و کسی هم جلوی آن ها را نمی گرفت حتی بعد از جهش یافتن این ویروس در انگلیس باز هم مرزهای ایران بر روی کشورهایی که جهش ویروسی داشتند بسته نشد؛ ...

بیـداری شـیعی 卐

1 ماه پیش
چینی ها خود انسان هایی با تاریخ متمدن و قدرتمند هستند این مارکسیسم است که تمامی ارزش های آنها را زیر سوال برده . یهود است که کمر به نابودی ملل بسته.
گمنامان سخنانتان در رابطه با مارکسیسم رو کاملا تصدیق میکنم و روزی با گفته تان در رابطه با یهود کاملا موافق بودم؛ اما امروز بر این باورم عده ای که جهان رو کنترل می کنند شبهه یهودی و شامانیستن نه پیروان حضرت موسی و داوود صلوات الله علیهم.این شبهه یهودیان منشا آشوبن

بیـداری شـیعی 卐

1 ماه پیش
این بحث محدود به چین و امریکا و روسیه نمی شود. یهودیان یک گروه کوچک و بی ریشه بین المللی هستند که در هرجایی تجارتشان را انجام میدهند ، همچون زالو بر زخم های جامعه می افتند و از ان تغذیه میکنند . در چین بخاطر حکومت کمونیستی آنها ، در فرانسه بدلیل فحشا ، در انگلیس بدلیل طمع انها به ثروت اندوزی و زمینه های فساد هر جامعه ای را فراهم میکنند و از آن تغذیه میکنند و به هیچ جایی هم تعلق ندارند زیرا جهود نژادی است بی ریشه و گلوبال و به همین دلیل با ناسیونالیسم واقعی دشمن است ، زیرا ملت اقتدارگرا اجازه تجارت یک زالو بین المللی را در ملت خود نمی دهد.
گمنامان بله دقیقا؛ کشورها بازیچه دست همان گروه بی ریشه بین المللی هستن و دولت ها و ملت ها کارخانجات سهامی هستن برایشان برای نیل به اهدافی که از طریق جادو و رمالی و قربانی کردن از شیاطین و اجنه خط میگیرن

alisawohs6

1 ماه پیش
البته اینو هم باید دانست که شرکتهای بزرگ بین المللی و کمپانیهای صهیونیستی از ۱۵-۲۰ سال قبل به چین رفتند و اکنون که قدرت اقتصادی چین افزایش یافته , یک دلیل مهم ان , حضور همین کمپانیهاست....بلی صهیونیسم با استفاده از نیروهای کار فراوان و ارزان چینی , قصد کنترل و قبضه تمامی ملتها و اقتصاد و معیشت انها را دارند...!!!؟
گمنامان بله صد درصد، اصلا این فناوری پیشرفته هوش مصنوعی مبتنی بر پایش شهروندان از رژیم غاصب اسرائیل رفته به چین!
pixel