در حال بارگذاری
پخش خودکار بعدی:
؟
با فعال بودن پخش خودکار، در صورتی که سایت را رها نکرده باشید، پس از پایان نمایش، ویدیو بعدی پخش می‌شود.
خشت خام (43 ویدیو)
43 / 18
خشت خام / نوبت هجدهم / گفتگوی حسین دهباشی با آیت الله محمد یزدی

خشت خام / نوبت هجدهم / گفتگوی حسین دهباشی با آیت الله محمد یزدی

144,566
خشت خام / نوبت هجدهم (فوق العاده)/ گفتگوی حسین دهباشی با آیت الله محمد یزدی / پخش اختصاصی از کانال aparat.com/tarikhonline
2 سال پیش
سیاسی
دیدگاه‌ها
 1. 1 سال پیش
  سلام دوستان برید توی مسابقه زومیت شرکت کنید گلکسی نوت 8 برنده شید yon.ir/Note8Quiz
 2. 1 سال پیش
  یزدی فکر کرده کلاسه درسه خارجه فقهه!خخخخخ.نیروهاش هم اورده بود.چرندیاتی هم که گفت دو ریال نمی ارزید.
 3. 1 سال پیش
  سلام لطفا بیایید در کانال تلگرام من bestgame96درمورد گیم
 4. 1 سال پیش
  واقعا اقایان یزدی ها چطور از خود خجالت نمبکشند و مصاحبه هم میکنند یادشان نمی اید چطور در انتخابات توسط مردم تحقیر شدند
 5. 1 سال پیش
  به امید روزی ک امثال شما. در دنیا نباشند و نفس راحتی ملت بکشد از دست شما
 6. 1 سال پیش
 7. 1 سال پیش
  دولت دروغگو آخراش هستش.. کمک کنید از شرش خلاص بشیم. روحانی خداحافظ
 8. 2 سال پیش
  اینا چیزایی نبود که در خشت خام ببینید
 9. سلام؛ قسمت اول؛ نظر زیر ذیل مصاحبه با آقای بجنوردی گذاشته شد، اما نظرات در آن صفحصه بسته بود: در چند مصاحبه قبلی آقای دهباشی نشان داد اهتمام ویژه ای در دفاع احساسی از نهضت ازادی که به فرمایش امام متظاهر به اسلام بودند دارد، در این مصاحبه نیز وقتی آقای کاظم موسوی بجنوردی گفت، امام از ایشان خواسته بین دو جریان داخلی که با هم اختلافاتی دارند میانجی شده و در جهت وحدت حرکت کند، اما ملیّون و مصدقیون را وارد ماجرا نکند، دراین هنگام آقای دهباشی با خنده (احتراماً نمی گوییم پوزخند) گفت: "این چه شرط و وحدتی بوده (که امام راحل گذاشته) که اینها را (ملیون و مصدقیون) را راه نده؟ (!) جناب آقای دهباشی! ضمن احترام، چرا شما از نامه و موضع صریح و مشهور امام نسبت به خطر نهضت به اصطلاح آزادی امثال ابراهیم یزدی، خودر ا به تغافل می زنید؟! (ادامه در قسمت دوم)
 10. قسمت دوم؛ صحیفه امام، جلد 21، صفحات 481 و 482؛ آنجا که امام راحل فرمودند: "آنچه من مشاهده کردم از انحرافات آنها اگر خدای متعال عنایت نفرموده بود، اسلام عزیز چنان سیلی از این ستمکاران می خورد که قرنها سر بلند نمی کرد، ضرر آنها چون متظاهر به اسلامند و با این حربه جوانان عزیز ما را منحرف خواهند کرد از ضرر گروهک های منافقین این فرزندان عزیز مهندس بازرگان بیشتر است ... عقاید آنها مستلزم این است که دستورات ویژه امام علی (ع) را بر خلاف اسلام بدانند و آن بزرگوار را نعوذ بالله مرتد بدانند ...باید با آنها برخورد قاطعانه شود و نباید رسمیّت داشته باشند." به نظر می رسد آقای کاظم بجنوردی خود را تبدیل به یک چهره خنثای سیاسی نموده و از (به قول خودش) افراطی گری به ورطه تفریط آنهم در این شرایط حساس انقلاب افتاده است و به رفع خستگی و نقل خاطره بیشتر علاقه مند شده است.