قالیباف: هاشمی رفسنجانی به وصیت امام عمل نمی کند

2,585
رسانه تصویری رصد تی وی 223 دنبال‌ کننده
2,585 بازدید
اشتراک گذاری
ترتیب نمایش

cbhdcbjj

4 سال پیش
مگه دروغ میگه به خدا رایت میگه.هاشمی همش داره فتنه میکاره.درود بر رهبری درود بر قالیباف.

(حاج عبدالرضا هلالی)

7 سال پیش
توصیه می کنم که در اینترنت (( هاشمی 2005 )) را سرچ و جستجو کنید. هم مطالب را ببینید و هم عکس ها را آنوقت ببینید که آیا رفسنجانی خبیث لایق صلاحیت هست یا نه؟؟؟

حمید(حمید ناظری)

7 سال پیش
حاجی هلالی می خواستم نظر بدم دیم همه چیز را شما گفتی. ضمنا اگر ایشان امسال منجی ما شوند ما 20 سال دیگر باید چه کنیم؟ باز هم هاشمی؟ امام عزیز فرمود ملاک اسلام است اگر من هم خلاف اسلام عمل کنیم مردم مرا هم کنار می گذارند(با این مضمون). مملکت ما به یک نفر وابسته نیست و نباید باشد.

(حاج عبدالرضا هلالی)

7 سال پیش
سرباز امام خامنه ای بصیرت دارد پس بصیرتت کو؟ رفسنجانی کسی که نامه بدون سلام و بدون والسلام به ولایت فقیه مینویسد، همسرش یک روز قبل از انتخابات می‌گوید اگر فلانی رای نیاورد مردم به خیایان می‌ریزند و آشوب به پا می‌کنند، کسی که دخترش در راهپیمایی غیر قانونی شرکت کرده و مردم را تشویق به شعار علیه نظام و رهبری می‌کند، کسی که از پسر مجرمش حمایت می‌کند، کسی که می‌گوید مابا اسراییل جنگ نداریم، کسی که آب به آسیاب دشمن می‌ریزد و می‌گوید انتخابات باید آزاد باشد، به گفته امام خامنه‌ای مگر انتخابات ما تا به حال آزاد نبوده است؟؟؟؟؟

سرباز امام خامنه ای

7 سال پیش
آخه نه شما عمل کردید؟ شما کجا بودید در دوران سازندگی آقای هاشمی؟!؟ کشور نیاز به تحولات سیاسی و اقتصادی داره و تنها کسی که می تونه این کشور رو از بحران خارج کنه فقط و فقط آقای هاشمی رفسنجانی هست.

(حاج عبدالرضا هلالی)

7 سال پیش
رفسنجانی و اصلاح طالبان و فتنه گران در روز 9 دی 1388 توسط مردم با بصیرت ایران تشییع جنازه شدند و برای همیشه به سطل زباله ی تاریخ سپرده شدند!!!

رزمی کاران ایران

7 سال پیش
خبرآمد اکبری در راه است سرخوش آن دل که از آن آگاه است شاید این جمعه بیاید شاید غصه از چهره زداید شاید.... درود برهاشمی

حمید(حمید ناظری)

7 سال پیش
شعار طرفداران هاشمی: شیر است شیر است اگر چه پیر است!!!!!!!!!!!!!!!!!

حمید(حمید ناظری)

7 سال پیش
مطمئن باشید کاندیداهای اصلاح طلب به نفع هاشمی کنار می روند و اگر طرف مقابل روی کاندیدای خاصی سرمایه گذاری نکند و شورای نگهبان هم هاشمی را تایید کند هاشمی رییس جمهور می شود. و در بدبختی مملکت بس که یک فرد 80 ساله که باید به فکر کنترل فشار خون باشد سکان اجرایی مملکت را در دست می گیرد. گزینه اصلح یک مدیر موفق است. شما بفرمایید زاکانی و جلیلی و لنکرانی و حداد و ... چقدر سابقه مدیریت موفق دارند؟؟؟؟

Antii666

7 سال پیش
بابا بیخیال بزار رئیس جمهور بشی بعد شروع کن هنوز نیومده داره رقیبش رو میزنه تو که از احمدی نژاد بدتری خدا به خیر کنه
نمایش بیشتر دیدگاه ها
pixel