کلیپ سینمایی «بازم که داری دروغ میگی»

1,044

بر این باورم که که برای شیوع فراگیر دروغ نیاز به هیچ توضیحی نیست. همه ما به قدر کفایت با این معضل و توجیهات رنگارنگ آن آشناییم. فقط جهت یادآوری عرض کنم که کلیپ حاضر نسخه دوم کلیپ سینمایی «چرا راستشو نمی گی» است که می توانید در کانال مشاهده فرمایید.

♪حنا♪

♪حنا♪

10 ماه پیش
خیلی خیلی ممنون از شما
کلیپ های سینمای ایران

کلیپ های سینمای ایران

10 ماه پیش
فیلم های مورد استفاده در کلیپ (با این توضیح که فیلم هایی که چند بار استفاده شده اند، فقط یک بار اسم برده شده اند) : آشنایی با لیلا- عصر یخبندان- تابستان داغ- مرگ ماهی- نفس- ابد و یک روز- دهلیز- دندان مار- سن پطرزبورگ- محاکمه در خیابان- همه چیز برای فروش- پل خواب- کلاهی برای باران- رد کارپت- روز روشن- خشکسالی و دروغ- فراری- زرد- قاتل اهلی- ارسال آگهی تسلیت- بیگانه- آبا جان- ازدواج به سبک ایرانی- زندگی خصوصی- نیم رخ ها- خشم و هیاهو- سالاد فصل- نیمه شب اتفاق افتاد- چهارشنبه 19 اردیبهشت- کاغذ بی خط- چهارسو- متولد 65- مادر- گینس- درباره الی- زندگی مشترک آقا و خانم میم- جدایی نادر از سیمین- ماحی- بوسیدن روی ماه- وقتی همه خوابیم و پرسه در مه
♪حنا♪

♪حنا♪

10 ماه پیش
مثل همیشه عالی لطفا اسم فیلمها رو هم بنویسین
کلیپ های سینمای ایران
کلیپ های سینمای ایران از لطف همیشگی تان بسیار ممنونم. به جهت فضای محدود در پاسخ پیام ها، اسامی فیلم ها را در پستی جداگانه تقدیم می کنم.