آنونس: بالاخره دولت احمدی نژاد به تاریخ پیوست

72,064
دید در شب 18.5 هزار دنبال‌ کننده
در دولت قبل شب میخوابیدیم و صبح سفیر صادر میکردیم- هشت سال بسیار سختی رو گذراندیم- من ۱۴ ساله بودم که به زندان رفتم و ...... ویژه برنامه دید در شب با دکتر کواکبیان سه شنبه ساعت ۲۲ پخش اختصاصی از آپارات - سایت diddarshab.com هیچ ارتباطی با برنامه دید در شب ندارد و متاسفانه یک جعل غیرحرفه ای است
دید در شب 18.5 هزار دنبال کننده
ترتیب نمایش

ایران

5 سال پیش
این مجلس با امثال کواکبیان، عارف ، مطهری مجلسی درخور و شان ملت خواهد بود. آقای کواکبیان ، سیاستمدار و اصلاح طلبی که در اوج حمله های اصولگرایان و نماینده های مجلس هشتم، حرف خودش رو میزد و حتی از مظلومین 88 دفاع میکرد.

سد حسن

5 سال پیش
سلام وخسته نباشید به عوامل برنامه. وای وای بخدا حالم خوب میشه وقتی یاد لحظه ای که کواکبیان برای مجلس قبل رای نیاورد و بعد در تلویزیون بود وای حرف زدن نداشت

ساناز

5 سال پیش
زنده باد احمدی نژاد

تورج

5 سال پیش
بفرما اینم از این آقا که ادعای فهیم بودن داره. مگه رهبرما نفرمودند به دولت قبل کار نداشته باشید. خودتان درست کارهایتان را انجام دهید مردم خودشان متوجه می شوند که کدام بهتر هستند.

شاهین (ترک درگز )

5 سال پیش
خب مهلومه.کواکبیان اصلاح طلب شدیده. این حرفش تعجبم نداره

nazila990

5 سال پیش
یکبار دیگه احمدی نژاد بیاد ایران نابود میشه

مسعود

5 سال پیش
چرا داد میزد پس

drb1339

5 سال پیش
چقدر,دم از دولت قبل میزنید,,,آیا یک لحظه به وضع اقتصادی اکثر مردم و اختلاسهای دهها میلیاردی,,همین هابی که ازشون دم میزنید فکر کردید,,,,حتمأ پول خودتون میرسه,,,بقیه هم به جهنم.

alihosseine243

5 سال پیش
ممنون از برنامه جالبتون و دیدنیتون

چشمک

5 سال پیش
واقعا که اکثر کلیپهای دید در شب پخش نمیشه!!!!!
نمایش بیشتر دیدگاه ها
زنده
کنسرت خنده حسن ریوندی با ۴۰ درصد تخفیف با کد aparat40
pixel