در حال بارگذاری
پخش خودکار بعدی:
؟
با فعال بودن پخش خودکار، در صورتی که سایت را رها نکرده باشید، پس از پایان نمایش، ویدیو بعدی پخش می‌شود.

توهین به شیعیان توسط کارشناس طنز پرداز وهابی،عبدالله حیدری

4,883
عبدالله حیدری یا همان شهاب ابراهیمی یا همان نعثل العلماء سابق . به تعبیر ملازاده ، دزد دریایی و خرمگس دعوت گر . باز هم توهین این شخص به شیعیان . ظاهرا زندگی نامه خودش را فراموش کرده . مادرش زنی خراب بود که خودش را لخت میکرد و جلوی همه ... . باباش شخص ملنگی بود ... . این آقا با این کارنامه ی خودش باز هم اظهار وجود میکنه . جالبه . برای دیدن فیلم زندگی نامه این آقا به آدرس :http://www.aparat.com/v/zqRsX مراجعه کنید . ندای شیعه؛منتظران حضرت مهدی(عجل الله تعالی فرجه الشریف)
5 سال پیش
مذهبی
دیدگاه‌ها
 1. 5 سال پیش
  خبر دارین که این آقای حیدری شیعه شده/ممنون از کلیپتون
 2. 5 سال پیش
  همچنین این حدیث -عشره مبشره_از نظر سند به دلیل وجود عبدالرحمن بن حمید منقطع هست. در صحیح بخاری امده که علی از دیدن عمر کراهت داشت و ابابکر را فردی مستبد خواند. بنده بحثم علمی است.نه توهین/ جناب سیوطی و دیگر علمای سنی گفتن که خلیفه دوم در جنگ خیبر گریختن و سندش هم حسن هست.(المصنف) در تاریخ ما موردی رو سراغ ندارم که حضرت عمر قبیله ی عربی رو مسلمان کرده باشن دیگه چه برسه به غیر عربی ها یعنی عجمیان.
 3. 5 سال پیش
  خدمت برادر محترم/اقا فتاح بگم که=حدیث عشره مبشره یعنی همان حدیثی که شما طبقش گفتین که جناب خلیفه دوم بهشتی هستن..در کتب شما گرامیان اومده پس برای ما حجت نمیتونه باشه. و ثانیا" این حدیث در معتبرترین کتاب شما یعنی صحیح بخاری نیومده...و این دلیل بر اینه که عالم معروف سنی یعنی محمد بن اسماعیل بخاری این حدیث رو قبول نداشته/ و ثالثا" در این حدیث امده که علی و طلحه و زبیر و ابابکر و عمر و عثمان بهشتی هستن.......خوب/یک شخص عاقل و منصف نمیتونه قبول کنه که علی و طلحه و زبیر که در جنگ جمل مقابل هم بودن .نمیشه دو طرف هم اهل بهشت باشن...ضمن اینکه رسول خدا جنگ با علی را جنگ با خودشون اعلام کردن.
 4. 5 سال پیش
  خرافات یعنی اینکه خدا رو جسم بدونیم........یعنی تبرک به شپش ابن تیمیه ناصبی که علمای محترم سنی طردش کردن..........خرافه یعنی اینکه سجده به نجاسات رو جایز بدونی......خرافات یعنی مشرک دانستن کسانی که به یگانگی الله و رسالت حضرت رسول(ص) شهادت میدهند...خرافات یعنی فتوا بدی که هرکس معتقد به گرد بودن کره زمین باشه کافره!!............یکی نیست که به جناب حیدری بگه جان عزیزت برو یه نگاه به مذهب خودت که ساخته کفاره نگاه کن بعد بیا راجع به بقیه حرف بزن... نه شیعه ای که به هرچیز عقلانی نگاه میکنه تا جایی که آنتوان بارا مسیحی میگن که=تشیع بالاترین درجه عشق به خداست.
 5. 5 سال پیش
  برادر محترم.اقا فتاح. چه کسی هست که ندونه همین حیدری_که از رحمت خداوند عزوجل دورباشه_به بانوان شیعه توهین کرد و حالا هم مذهب عاقلانه و حق ما رو با مذهب الت پرست یکی میدونه...._من به درگاه خدا پناه میبرم و از او به خاطر شکنجه های جسمی و روحی که 1400 سال بنده های شیطان نسبت به شیعه مظلوم روا داشتن یاری میطلبم.
 6. 5 سال پیش
  برادر بسیار محترم.اقا فتاح/ سلام و رحمت الهی بر شما. برادرم! اگر کسی بیاد و مذهب شما رو در کنار مذهب الت پرستان قرار و بده و حتی بدتر مذهب شما رو از دین الت پرستان بدتر بکنه....بیبنم! ایا انوقت هم میگین که باید برم تحقیق کنم؟/ به والله !که شیعه از امثال حیدری و وهابیون تکفیری نسبت به شما نزدیک تره...شیعه نسبت به شما احساس نزدیکی و برادری داره....اون وقت حقش نیست که دربرابر توهین به مذهبش شما انقدر بی خیال باشین/..شیعه در فیلمش حتی صدای جناب عایشه رو در وهله اول به خاطر حرمت رسول الله(ص) و در وهله دوم به خاطر عزیزان اهل تسنن نشون نداد...
 7. 5 سال پیش
  عرض سلام و ادب و ارادت خدمت همه عزیزان اهل تسنن و اهل تشیع. بنده نظر جناب: بتالایف رو شدیدا" محکوم میکنم...یعنی کلا" شیعیان هرگونه توهین کننده ای رو محکوم میکنن......چه کسی هست که موضع منفی شیعه رو دربرابر امثال یاسرالحبیب و الله یاری ندیده باشه...
 8. 5 سال پیش
  هــــــــــــــــــــــــــــــــــــــر کس به ولایت علی شک دارد دامان عفــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــاف مادرش لــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــک دارد دقیقا مث همین وهابیا
 9. 5 سال پیش
  آقا یا خانوم بتالایف, واقعا شما از دین و مذهب چی میدونید؟همینکه اگه برا امام حسین اشک بریزی تموم گناهات بخشیده میشنو میری بهشت, یا اینکه اگه به خلفای راشدین توهین کنی مقامت تو بهشت میره بالا ویا ... واقعا فک کردی دینو مذهب همینه ؟وقتی این نظر کثیفت رو مینوشتی با خودت فک نکردی که داری به یکی از مقدس ترین مقدسات بیشتر از یک میلیاردو پونصد میلیون مسلمون زنده دنیا توهین میکنی؟به کسی که از دیدگاه بیشتر مسلمونا ی جهان از درخشان ترین ستاره های دین اسلام بودند , به کسی که اسلام رو به ایران رسوند , به کسی که خداوند وعده ی بهشت رو بهش داد.واقعا که امثال تو هیچی از اسلام نمیدونن این کارت دقیقا چیزیه که اسرائیل میخواد.در ضمن به تموم شیعیان میگم اگه کسی مثل آقای حیدری به من سنی بگه که خرافی هستی میرم ببینم که تو کجای عقیدم دچار خرافات شدم نه اینکه اینجوری جو گیر بشم و به همه ی مسلمونای دنیا توهین کنم.
 10. 5 سال پیش
  الت تناسلی انسان شرفش از عمر بیشتر هست