با مصطفی کواکبیان از دولت احمدی نژاد تا روحانی

62,114
دید در شب 18.7 هزار دنبال کننده
ترتیب نمایش

علی

4 سال پیش
خدا این 4 سال روهم به خیر بگذرونه ! مجلسی که امثال کواکبیان و مطهری و دارو دستشون باشه باید فاتحه پیشرفت و اقتصاد رو خوند

Nima_Mohammadi

4 سال پیش
زنده باد اصلاحات...

v

4 سال پیش
این حق قانونی احمدی نژاد هست که دعوتش کنید تا از خودش دفاع کنید ... اگه براتون سخت هستش من حاظرم کمکتون کنم

ع

4 سال پیش
این موزیک متنی که گذاشتید خیلی نامتناسب بود.

سد حسن

4 سال پیش
سلام و خدا قوت. دوستان از وقتی که آقای کواکبیان به تلوزیون آمدند ومردم تفکر ایشان را شناختند دیگر رای نیاورد. ولله اصلاح طلبی جایی در دل اکثر مردم ایران ندارد.

محسن

4 سال پیش
مهمون برنامتون ی آدم 2 زاری بود که زیادی بیسواد تشریف داشتند

masih123

4 سال پیش
فقط لطفا از هر ادم سیاسی اوردید یک سوال بپرسید. سوال این است ایا برای اسلام کشور ایران راحاضرید فدا کنید.؟ ابن سوال بپرسید. شما که میخواهید شفاف ساری بکنید البته اگه جراتش دارید. جواب سوالم فقط بله یا خیر باشید.بله یا خیر ااینجور مردم خوشون فضاوت میکنن.

سها

4 سال پیش
از استاد رائفی پور هم دعوت کنید

هاشم

4 سال پیش
چرا دانلود نمیشه؟

09155014370

4 سال پیش
این کواکبیان بیسواد و بزرگتر بیسوادش که عقده ی ریاست دارن باعث فشارها زیادی بر مردم مظلوم ایران شدند.وقتی ارباب و هم پیمانانش میلیاردی ارز و طلا خریداری کرد تا التهاب درست کنند و پسر اربابش به غرب گرا داد تا نقاط حساس تر کشور تحریم بشه. همین اصلاحطلبان بی لیاقت که 16 سال کشور را فقط با نفت اداره کردن و همه کلامشان ما نمی توانیم هست تا به دلالی بپردازن.خاک بر سر کسانی که هنوز ساده لوحانه دنباله روی اینها هستند.یه عده نا اگاه یه عده برای آزادی(شما بخوانید برهنگی)چیزی که امروز سینما گرایان ما به جز عده ای اندک که اصالتشان را فراموش نکردند پرچمدار این جریان شدند

09155014370

4 سال پیش
سلام آقای رشید پور اگه مردی از اصولگرها دعوت کن بخصوص احمدی نژاد بیا تمام بی ادبی های شما به اصلاح روشنفکر غرب زده رو بده.
pixel