«نخبه کشی»؛ دکتریِ مهندسیِ هسته ای و رانندگی در اسنپ

10,026
خبرگزاری تسنیم
خبرگزاری تسنیم 2.9 هزاردنبال‌ کننده

بعد از گذشت چند سال پرونده دانشجویان بورسیه هنوز باز است و هر بار بخشی از آن سوژه رسانه ها می شود. اما همچنان مهمترین بخش ماجرا مسکوت مانده است: پرونده سیاسی شده بورسیه ها، زندگی واقعی تعداد زیادی از جوانان با استعداد ایرانی را به بازی گرفته است.

خبرگزاری تسنیم
خبرگزاری تسنیم 2.9 هزار دنبال کننده
u_3063255

u_3063255

1 ماه پیش
باید اقدامات دولت روحانی رصد شده و به تخلفاتشان رسیدگی شود
mehdi250260

mehdi250260

1 سال پیش
لعنت خدا بر باعث و بانی اش.خدا نگذره از کسی که جلوی پیشرفت و دانش رو توی هر جای دنیا ، بین هر ملت و مملکتی،بین هر دین و مذهبی و اعتقادی،میگیره.این قبیل افراد از سگ نجس در ،از داعشی خر تر هستن. خدا نسلشون رو از روی زمین پاک کنه. حمایت از این افراد و خانواده هاشون به عهده دولت و رهبران کشورشونه اما حیف که پول و سرمایه ایرانی در دست عده ای اقا زاده داره صرف عیش و نوش فخرفروشی وخوش گذرونی میشه کسایی که ژن های برتر در دزدی وکلاه برداری اختلاس و احتکار و قاچاق هستن.واقعا ماها کی بودیم و چی شدیم ودر اینده چه خواهیم ماند.
ماکان

ماکان

1 سال پیش
سلام. امیدوارم همچنان پیگیر باشید و مستندهای خوب و حتی بهتر از این ببینیم، این یکی از قوی ترین ضعف های ماست ضعفی در حد و اندازه های اقتصاد .. از نظر من این دو یعنی رسیدگی به نخبگان و باور اونها و اقتصاد در راس همه امور قرار داره و این نظر منه، چون ضعف های اساسی ما همینه و دشمن هم حسابی روش کار کرده
ماکان

ماکان

1 سال پیش
موضوع خوبیه، خیلی گله دارم از اینکه خیلی ها مسئله رو فقط سیاسی دیدن، جدا از بحث بورسیه ها که ضربه مستقیم و واضع و آشکاری به نخبه های کشور زد، کسی ضربات برجام به بدنه نخبگان کشور رو ندید، اینکه بسیاری از نخبه هایی که حتی رشته اونها هسته ای نبود با پیشرفت های علمی هسته ای امیدوار شده بودن به اینکه ایران در مسیر نخبه باوری و پیشرفت های علمی قرار گرفته و ضره ای امید پیدا کرده بودن، با خاک شدن همون هسته ای و متوقف شدن صنعت و علمی به این مهمی کسی ضربه روحی جامعه نخبه و نا امید شدن بسیاری از اونها نسبت به کشورشون رو ندید، اینکه چطور زیر پای امید اونها خالی شد... چرا باید دولتی توان دخالت در پبشرفت علمی کشور رو داشته باشه؟؟؟ یکی باز کنه یکی دفنش کنه!! همایت آره، اما متوقف کردن نباید دست هیچ دولتی باشه.
ماکان

ماکان

1 سال پیش
خیلی ممنون از مستند خوب و کلیپ های با کیفیت و پر محتوا