گوگل فرم ، ساخت پرسشنامه و آزمون آنلاین 2- قسمت دوم ورود به گوگل فرم

17,584
چگونه یک پرسشنامه آنلاین درست کنیم؟ حالا برای ساختن پرسش نامه آنلاین یا آزمون آنلاین خود به گوگل فرم می رویم و با محیط آن آشنا می شویم. سایر قسمت های ساخت پرسشنامه و آزمون آنلاین را می توانید در همینجا ببینید.

u_9553553

3 ماه پیش
سلام. خسته نباشید. بسیاار عالی بود سوال من اینه که من اگه بخام پرسش نامه ی دیگه ای رو در گوگل فرم کپی کنم باید به کدوم قسمت مراجعه کنم؟ ینی من چند پرسش نامه ی آماده دارم و میخام این سه تا رو در گوگل فرم به یک پرسش نامه تبدیل کنم. باید چیکار کنم؟
حسین حجاریان سلام. می توانید با استفاده از وارد کردن سوال ، سوالات یک پرسشنامه قدیمی را به یک پرسشنامه جدید وارد کنید.

u_7780597

4 ماه پیش
ممنونم از پاسخ گویی جنابعالی.
حسین حجاریان لطف دارید.

u_7780597

4 ماه پیش
سلام وقت بخیر خسته نباشید.آیا مکان درج بارم نمره کمتره از یک وجود دارد؟ مثلا 0.5
حسین حجاریان سلام. خیر. ولی می توانید ضریب به نمره بدهید. مثلا از 40 امتحان بگیرید و بعد نتیجه امتحان را تقسیم به 2 کنید. به این شکل برای سوالات نیم نمره ای نمره 1 و برای سواالات یک و نیم نمره ای نمره 3 را در نظر می گیرید.

u_7780597

4 ماه پیش
سلام.وقت بخیر.خسته نباشید.

u_8019374

10 ماه پیش
سلام. من وقتی تایپ انگلیسی می کنم در آخر وقتی لینک رو می فرستم ،علامت سوال و شماره سوال ها مثل فارسی جای خود را عوض می کنند . در ضمن گزینه short answer به فارسی در فرم پایانی برای بچه ها میاد ممنون میشم راهنمایی کنید.
حسین حجاریان گوگل فرم به گونه ای طراحی شده که متن ارسالی شما تنظیمات ندارد. فونت ، اندازه فونت و زبان فرم (مثل گزینه نمایش پاسخ) به تنظیمات سیستم و گوشی دریافت کننده (اینجا دانش آموزان) بستگی دارد و بر اساس آن تنظیم و دیده خواهد شد.

مژده مهر

11 ماه پیش
خیلی مفید بود مخصوصا دراین ایام قرنطینه تونستم آزمون طراحی کنم . ممنون از شما
حسین حجاریان خدا رو شکر که مفید بوده.

u_7632155

11 ماه پیش
سلام جناب حجاریان چگونه تنظیم زمان برای آزمون را انجام بدهیم؟ در صورت امکان راهنمایی بفرمایید
حسین حجاریان خود فرم امکان تعیین زمان آزمون رو نداره . یک برافزار هست به نام Timify.me که تنظیماتش سخت بود و من نتونستم باهاش کار کنم. به فرم اضافه می شه و زمان میده. اما اگر دانش آموز قبل از صفر شدن زمان فرم رو نفرسته آزمون رو قطع می کنه و نتیجه دانش آموز صفر میشه

MofidTech

1 سال پیش
سلام . ببخشید شما پایتون هم درس می دید ؟
حسین حجاریان سلام. خیر . فقط رویت درس می دم.
pixel