داغترین‌ها: #اربعین

نیروی مقاومت شاره

3,330
فیزیکفا 629 دنبال‌ کننده
در این ویدیو آموزشی در مورد نیروی مقاومت شاره و اثر آن در سقوط یک چتر باز به صورت کامل بررسی می شود. این ویدیو توسط استاد مصطفی کبیری آماده شده است. لینک جزوه ()
فیزیکفا 629 دنبال کننده

کانون فرهنگی دینی جنت الحسن(ع)

11 ماه پیش
سلام و عرض خسته نباشید خدمت شما دوست عزیز می خواستم چند تا نکته در مورد این ویدئو بگم نکته اول این خیلی ممنون که این ویدئو رو به صورت رایگان در دسترس عموم قرار دادی تا در این شرایط کرونایی کمک حالی براس دانش اموزان کمتر برخوردار جامعه باشد ولی نکته مهم بعدی من اینه که در این ویدئو غلط های علمی واضحی به چشم می خوره برای مثال شما در دقیقه 2 ویدئو دلیل زود تر رسیدن گوی به زمین رو جرم اون معرفی کردید که صورت اشکاری اشتباه می باشد و یا در دقیقه 15 یکای تندی را m/s نام برده و از واژه تندی حدی !!!!!! استفاده کردید من دانش اموز پایه دهم دبیرستان علامه حلی تهران هستم و امید وارم درک کنید که نیت من از نوشتم این پیام کاملا خیر می باشد.
فیزیکفا سپاس از توجه شما. یکای تندی در SI متر بر ثانیه است و تندی حدی هم به جای اندازه سرعت حدی استفاده شده است. لطفا یک نگاه به کتاب درسی هم بندازید (واژه تندی حدی) زمانی که مقاومت هوا وجود داشته باشه و اجسام هم اندازه باشند، جرم بیشتر زودتر به زمین می رسه.

meysam.vaziri.na.bi

11 ماه پیش
عالی سپاس عزیز، لایک
فیزیکفا سپاس

Filmnama.novin دنبال===دنبال.

11 ماه پیش
سلام.فالو کنید درجا فالو کنید
pixel