در حال بارگذاری
پخش خودکار بعدی:
؟
با فعال بودن پخش خودکار، در صورتی که سایت را رها نکرده باشید، پس از پایان نمایش، ویدیو بعدی پخش می‌شود.

ریشه یوگا همان عبادت بت پرستی میان اقوام هندوستان!

2,818
یوگا که به اسم ورزش وارد ایران کردند در حقیقت نماز بت پرستان(شیطان پرستان) است مروجین و معتقدین به یوگا، برای ترویج و تبلیغ هر چه بیشتر این مکتب در ایران، تنها بعد ورزشی آن را پر رنگ کرده و تبلیغ بعد فلسفی یوگا را به صورت مخفیانه و زیر پوستی همراه با ادبیات اسلامی به خورد جامعه دادند و متاسفانه در این هدف موفق ام بودند برای بیشتر خواندن به بخش دیدگاه یا نظرات مراجعه کنید
2 سال پیش
مذهبی
دیدگاه‌ها
  1. 2 سال پیش
    .ریشه اصلی یوگا از کتاب های آتارودا است. آتارودا کتاب بسیار کفرآمیزی است که بیش ترین حجم از مبانی سحر و جادوی آیین های هندو یی در این کتاب وارد شده است. این کتاب آکنده از مباحث سحر ، جادو و آموزش تسخیر جنیان وفروختن روح در ازای کسب قدرتهای مادی در حضور شیاطین و اولیاءشیاطین است. داریوش_شایگان معتقد است:آتارودا مهم_ترین کتاب سحر و جادویی است که در مکاتب هندویی وجود دارد و هر کسی می خواهد وارد_دنیای اهریمن و شیطانی شود و با شیطان و جنیان ارتباط برقرار کند، می تواند از این کتاب استفاده کند.
  2. 2 سال پیش
    پدر یوگای ایران، سید جلال موسوی نسب، مشهور به"آناندا_جیوتی !!!!" معتقد است که "جدایی افکندن میان ورزش و عرفان یوگا، ظلم و اجحافی بزرگ است". حق با ایشان است، در حقیقت نمی توان میان فلسفه و ورزش یوگا جدایی قائل شد همچنانکه نمی تواند نعوذبالله میان نماز خواندن و عبادت خداوند متعال جدایی افکند.یوگا عبادت بت ها یا همان شیطان است! آقای موسوی نسب مدعی است که فلسفه یوگا مطابق عرفان و تصوف اسلامی است. این سخن ایشان نیز کاملاً درست است. زیرا هدف یوگا، با هدف تصوف، یکسان می باشد و آن رساندن انسان به خدایی و فنا فی الله است که در تشییع به شدت رد شده و معتقد به آن زندیق است. ضمن اینکه یوگا برای تقدیس ابلیس است و صوفیان نیز همواره ابلیس را به عنوان یک موحد عالیمقام می ستودند مثلا احمدغزالی لعنت الله علیه که در تمام اثار خود ابلیس را تقدیس کرده است.