ترتیب نمایش
سحر معین

سحر معین

5 ماه پیش
اللهم عجّل لولیک الفــرج
یشم

یشم

1 سال پیش
الهم عجل لولیک الفرج
مهدی (ادواردو) آنیلی

مهدی (ادواردو) آنیلی

1 سال پیش
سلام بر مولایمان مهدی فاطمه عج
کشتی خدا

کشتی خدا

1 سال پیش
یا ارباب
کسب درآمد H

کسب درآمد H

1 سال پیش
الهم عجل لولیک الفرج
ماکان

ماکان

1 سال پیش
2- فقط میخوایم به زور تحمیل کنیم، همش میخوایم از انیمیشن و فیلم های دیگه که تربیت نسل های ما جوان ها و کودکان رو بر عهده گرفتن دور کنیم، بدون اینکه جایگزینی براش داشته باشم، .... بسیاری رو میشناسم که می تونن و میخوان انجام بدن از داستان تا انیمیشن و فیلمش اما تعدادی قصد رفتن به ژاپن و ... رو دارن ... چرا چون نمیخوایم چون نمی خوایم به میدان بیام ... من خود فقط مدح حضرت علی رو از کودکی شنیدم و به طرز هیچ وقت هیچ شخصیت انیمیشن و فانتزی و غیره ای جایگزین این مرد نشد برام و همیشه داستان هایی از خودم مینشوتم که حداقل توی خیالم خودم رو شبیه اون کنم ... حال اینکه اگه انیمیشن بشه چی میشه؟؟؟
ماکان

ماکان

1 سال پیش
انشالله واقعاً و از ته قلب و عقل بفهمیم که نیاز داریم به امام زمان ... خداوند بی شک کریم بخشنده بخشندگان ... اما اینطور نیست که بشه سوء استفاده کرد چیزی که از روایات می فهمیم اینه که دعا موثره اما کمترین کاریه که میشه انجام داد، اگر این خواستن به توانستن برسه زیباست، و خدا خریدارشه ... ایکاش می تونستیم حداقل ادای حکومت حضرت علی رو در بیاریم .... ایکاش و تمام انیمیشن و فیلم هامون در راستای تربیت نسلی مهدوی باشه همین که پهلوان و با مرام تربیب کنیم همین که آزاده تربیت کنیم کفایت میکنه حال اینکه میشه بیشتر هم کار کرد ... نمی تونیم به حضرت ابوالفضل برسیم؟ آرزوش رو داریم اما نمی تونیم، خب اما می تونیم انیمیشن این آزرو رو بسازیم .. غیر از اینه؟ این حداقل کاریه که میشه انجام داد .. اما حیف که حرکتی نمی کنیم. خدا ما رو ببخشه.
hasan1181

hasan1181

1 سال پیش
انشاءالله
SERTEEEGH

SERTEEEGH

1 سال پیش
ان شا الله... بیایم فقط حداقل یه شب تلاش کنیم برای ظهور وفقط یه شب منتظر واقعی باشیم.
منتظر

منتظر

1 سال پیش
إن شاء الله با خلوص نیّت و استغفار و همچنین واسطه قرار دادن معصومین علیهم السلام، تمام تلاشمون رو می کنیم. از همگی التماس دعا