آنونس : دید در شب با سید محمد غرضی

53,656
دید در شب 18.5 هزار دنبال‌ کننده
هجدهمین برنامه دید در شب با حضور محمد غرضی - پنجشنبه راس ساعت 22 - پخش اختصاصی از آپارات
دید در شب 18.5 هزار دنبال کننده
ترتیب نمایش

...

5 سال پیش
....

...

5 سال پیش
لطفا یاس با سامی یوسف رو بیارین .ممنوووون

mehdiabbasizadeh

5 سال پیش
غرضی بهترینه :)))) =)))))

shayanozlat

5 سال پیش
آقای رشیدپور من فقط به خاطر اعتبار شما تا انتهای این گفتگو رو نگاه کردم وبسیار بخاطر تلف شدن وقتم ناراحت هستم. یک انسان دروغگوست این آدم و نمیدونم چرا هیچکس رو قبول نداره. البته مردم هم ایشون رو قبول ندارن. از میزان آرایی که کسب کرد معلومه.

masudm1998gmail

5 سال پیش
خدا عاقبت هممون روبخیر کنه

Allen

5 سال پیش
با سلام خدمت جناب دکتر رشید پور . با اینکه بنده براتون احترام ویژه ای قائلم ؛ با توجه به میزان سواد و توانایی و قدرت بیان بالا ؛ ولی در عجبم دلیل دعوت این "پیر خرفت " به برنامه دید در شب چی میتونه باشه ؟؟؟؟؟؟ یارو با این سن و سالش که حتما آلزایمر هم داره موندم چرا بیخیال این مردم نمیشن ؛ چرا دست از سر مردم بر نمیدارن ؛ یکیش این یکیش جنتی ؛ واقعا اینا تو خودشون چی دیدن که فکر کردن میتونن به مردم حکومت کنن . بهله برای جامعه کم سواد 30 سال پیش ایران شاید حرفی واسه گفتن داشتن ؛ ولی الان با این سطح سواد و آگاهی مردم ؛ مربی مهد کودک هم نمیشن که . به نظر من تنها را اینه که ؛ این پیرای خرفت بی مصرف مغز پوسیده رو به " منجنیق " ببندن و از کره زمین پرتاب کنن به سمت مریخ !!!!!!! والا ؛ اینا این جور که بوش میاد قرار نیس میدون رو بدن دست آدمای تحصیل کرده و جوون و پر انرژی . ((زنده باد جوااانی ))

h

5 سال پیش
چرا پس مصاحبه پخش نمیشه؟! منتشر کنید دیگه، بیصبرانه منتظر این برنامه با حضور اقای غرضی هستم،درسته که بدرد ریاست جمهوری نمیخورن،ولی ادم خیلی رک و صریح و خوبی هستن

poriyaradmanesh

5 سال پیش
لطفا از آقای همایون شجریان دعوت کنید و درمورد خودشون و استاد شجریان بپرسید بی صبرانه منتظر اون روزم

poriyaradmanesh

5 سال پیش
برای دیدن برنامه شما لحظه شماری میکنم لطفا ادامه بدید ....

drb1339

5 سال پیش
شما که نظرات,را منعکس نمی کنید,,,کلأ صفحه نظرات را ببندید.
نمایش بیشتر دیدگاه ها
pixel