ترتیب نمایش

کانال اهنگ های ارون افشار

5 روز پیش
جای شما هایی که قرآن را استغفرالله ... فرض میکنید اینجا نیست خانه یهودی هاست قرآن آشکار کننده بیناست و خداوند درآن همه چی را آشکار ساخته من به این ایمان دارم حالا که خره من یا شما دوست عزیز ههه تازه تو خرم رد کردی چون اون میدونه داره هنگام غذا مدفوع اش رو میخوره یا الوفه!.

اثبات علمی قرآن کریم

1 هفته پیش
فردی که نوشتی چرا ما رو خر فرض کردی. باید بدونید که در این سخنرانی تماما از ایات قران کریم بیان شده است. یه کمی از قران کریم رو مطالعه کنید متوجه میشید.

شارمین

1 هفته پیش
سلام زحمت بکشید وقتی یک کلیپ میزارید در زیر ان درج کنید از کدام سخنرانی استاد هست و اسم سخنرانی را بنویسید

AREUO

2 هفته پیش
بلدر چین بریان و کلمن همراه ؟؟؟؟؟؟؟؟؟ من موندم چرا مارو خر فرض کردی

امید به ظهور

2 هفته پیش
خیلی عالی

montazer

2 هفته پیش
لطفا قسمت های بعدی رو بزارید

montazer

2 هفته پیش
لطفا قسمت های بعدی رو بزارید

montazer

2 هفته پیش
لطفا قسمت های بعدی رو بزارید

ahmadteza0000

2 هفته پیش
امیدوارم حرفتون رو درست فهمیده باشم

ahmadteza0000

2 هفته پیش
سلام آقای محمد علی زمانی امیدوارم حالتون خوب باشه و سلامت باشید و به دور از کرونا شما که درباره آمار بی حجابی در غرب صحبت میکنی آخه چرا یه مرد باید به یه خانم توی خیابون چشم داشته باشه وقتی میتونه بره یکم بالاتر و وارد مکانی بشه که راحت براش همه چی آمادس تو ایران هم هیچ وقت هیچ کس نگفته حتما حجاب کامل داشته باش حداقل رو باید رعایت کرد که جمع اندکی از مردم چون کلا دوست ندارند می خواهند با این حرف ها بقیه رو هم وادار به بی پوششی کنن که کار خودشون پشت بقیه مخفی شه . بعدم مگر ما نمی گوییم آزادی بیان پس چرا یکی میاد بعضی چیز هارو میگه شما اعتراض میکنین ! بعدم همان خدایی که در آن کار مصلحت دیده برای بازگو کردن آن هم راه گذاشته تا دیگران در آن غفلت نکنن . بدون هیچ بی احترامی به دیگران .
نمایش بیشتر دیدگاه ها
filimo
روزهای نارنجی
%79
«روزهای نارنجی»، فیلمی در ژانر درام-اجتماعی به نویسندگی «آرش لاهوتی» و «جمیله دارالشفایی» و کارگردانی «آرش لاهوتی» و محصول سال 1396 سینمای ایران است. اولین نمایش جهانی این فیلم در 43 دوره جشنواره فیلم تورنتو صورت گرفت. روزهای نارنجی در جشنواره های مختلفی از جمله «جشنوراه بین المللی فیلم فجر»، «جشنواره بین المللی فیلم زوریخ» و «جشنواره بین المللی فیلم سائوپائولو» حضور پیدا کرد و نهایتا موفق به کسب جوایز زیادی از جمله «سینماگر بزرگ تازه وارد»، «جایزه کلیسای جهانی» و «جایزه فیپرشی» شد. در مجموع، روزهایی نارنجی توانست 9 جایزه بین المللی را برای کارگردانش به ارمغان بیاورد. بازیگران مطرحی در این فیلم به ایفای نقش پرداخته اند که میتوان از آن ها به «هدیه تهرانی»، «علی مصفا» و «مهران احمدی» اشاره کرد. بازی هدیه تهرانی در این فیلم مورد تحسین داوران «جشنواره بین المللی مانهایم» آلمان قرار گرفت. داستان روزهای نارنجی، حول محور زنی به اسم «آبان» می گردد که پس از آن که واسطه استخدام کارگران زن فصلی برای کار در باغ های مرکبات شمال کشور میشود، باید با مشکلات عدیده ای دست و پنجه نرم کند. آبان با روحیه جنگنده و مستحکمی که دارد، سعی میکند در برابر این مشکلات تمام قد بایستد اما ...
pixel