در حال بارگذاری
پخش خودکار بعدی:
؟
با فعال بودن پخش خودکار، در صورتی که سایت را رها نکرده باشید، پس از پایان نمایش، ویدیو بعدی پخش می‌شود.
Loading...
مستند بندگان خدا وبردگان شیطان (50 ویدیو)
50 / 14
مستند بندگان خدا و بردگان شیطان - قسمت سیزدهم

مستند بندگان خدا و بردگان شیطان - قسمت سیزدهم

5,362
قسمت 13 مستند بندگان خدا و بردگان شیطان مقدمه ای است بر موضوع بیگانگان فضایی ئ موجودات چند ابعادی که در قسمت های آینده ی این مستند همراه با دلیل و مدرک ارایه خواهد شد. آیا میخواهید بدانید تکنولوژی سفینه فضایی دست چه کسانی است؟ میخواهید بدانید اهرام 25 هزار سال قبل را چه موجوداتی ساخته اند؟ احساس میکنید چیزی در این جهان مشکوک است اما آن چیست؟ این تکنولوژی ها برای چه کسی یا چه کاری استفاده خواهندشد؟
دیدگاه‌ها
 1. 1 سال پیش
  سلام خیلی دیر پیداتون کردم، ولی با وجود اینکه قبلا ظهور را دیدم باید بگم شما هم مثل مستند ظهور عالی هستید، البته خب کیفیت کار شما بالا تر است، راستی الان که قسمت سیزدهم رسیدم و می خواهم نگاهش کنم باید بگم قسمت اول و دوازدهم پیدا نمی شه، می شه بررسی کنید و واسم بفرستین، آخه می خواهم به ترتیب همه را ببینم، با تشکر، با قدرت ادامه بدید، اوس مجید...!!!
  1. سلام لینک قسمت های اول مستند را در پست های معرفی شده در صفحه ی زیر رمیتوانید پیدا کنید http://zohur.in/posts
 2. 2 سال پیش
  عالی
 3. 2 سال پیش
  kheyli aghaei, bainke in hame zahmat mikeshio az vaghtet mizani bazham be enteghada goosh midi ... dorooood
  1. تشکر
 4. ادامه ی پاسخ: از جهنم بیرون می آید و آزاد میشود در صورتی که اینطور نیست شیطان همین الان در همین جهان است و فقط ممکن است در ابعاد دیگری باشد و در جهنم نیست اما باز هم در حال عذاب کشیدن است که در قسمت های مربوط به انرژی در مستند بندگان خدا و بردگان شیطان این حقایق را خواهید فهمید
 5. 2 سال پیش
  این پادشاه هفت کشور حرف های جالبی میزنه و کلیپای مرموز و عجیبی داره :\ بنظرت کلیپاش حقیقته؟! خیلی عجیب حرف میزنه :\
  1. این که بگوییم خورشید به دوز زمین میچرخد و شاید زمین هم گرد نباشد و صاف باشد خلاف واقعیت است که ریشه ی آن از یونان باستان شروع شد و مردم فکر میکردند در زیر زمین جهنم است و شیاطین در انجا هستند که بعد ها انجیل را نیز تحریف کردند و نوشتند دجال (شیطان) ادامه..
 6. 2 سال پیش
  منظورم این بود که سریع بزارید :\
  1. احتمالا فردا قسمت جدید در کانال قرار میگیرد
 7. 2 سال پیش
  ای بابا!!!چقد زود تموم شد تقریبا چیزی نداشت،نصفی از کلیپ فقط به تصاویر موجودات فضایی اختصاص داشت تو رو خدا کلیپتونو یا سریع بیارید و یا از یه نرم افزار دیگه استفاده کنید و تایم کلیپاتونو افزایش بدین :\
  1. چشم سعی میشود سریعتر قسمت بعد آپلود شود
 8. 2 سال پیش
  سلام!بنده همون کاربر MegalodoN هستم ببخشید اگه هنوز کلیپتونو لینک نکردم،بنده اصلا نتونستم کلیپتونو ببینم حالا چه برسه به لایک و لینک!متاسفانه حجم اینترنتم تموم شد و همینم باعث شد تا نتونم کلیپ جدیدتونو ببینم ... بسختی به اینترنت وصل شدم و اکانت ایجاد کردم الآن میخوام ببینم امیدورام مثله همیشه عالی باشه ... دنبال هم شدید!
  1. سلام. ممنون که به این مستند اهمیت میدهید