کافه آپارات ۷ | بذارید مردم خودشان فیلمی را که می خواهند انتخاب کنند!

75,557

کافه آپارات در هفتمین قسمت خود میزبان عوامل فیلم آستیگمات خواهد بود در این قسمت مهدی کرم پور به گفتگو با مهتاب نصیرپور ، محسن کیایی و مجید رضا مصطفوی خواهد نشست.

جشنواره فیلم فجر
جشنواره فیلم فجر 8.1 هزار دنبال کننده
mmraeisi

mmraeisi

4 ماه پیش
در این صورت تکلیف اخلاق و ارزشها چه می شود؟ ساز و کاری که به درد احیای اخلاقیات و ارزشها نخورد لااقل نباید آنها را خفه کند. اینکه اجازه ساخت فیلمهای مزخرف و پوچ و سراسر مستهجن داده شود با کدام منطق قابل جمع است؟ حتی در هالیوود و بالیوود هم معیار ها و ممیزی های خاصی وجود دارد و اینگونه نیست که هرچیزی اجازه ساخت داشته باشد!! از نفاق و یا بی سوادی برخی هنرمندنماهای وطنی ماست که اجازه انتخاب آزادانه برای تماشا از سوی مردم رو با اجازه ساخت هرنوع فیلم خلط میکنند. مگر همین الآن که چنین فیلم های ضد ارزشی ساخته شده کسی مانع دیدن مردم شده؟ مردم هرچه که خواستند دیده اند منتها، وظیفه منتقد دلسوزی است همانطور که هنرمندنماها کارشان کاسبی است!!!!
hosin..com3176

hosin..com3176

4 ماه پیش
متاسفانه هنوز یاد نگرفته ایم به سلیقه و خواست مردم احترام بگذاریم .امثال فراستی با تمام احترام .کم مانده جلوی در سینما بایسته و مردم رو منع کنه از دیدن فیلم .سینما بخش مهم و موثر مردم برای سرگرمی و شادی .این رو با سلایق خود بی ارزش نکنیم .
پابلیک ماد

پابلیک ماد

4 ماه پیش
Wow!
Tobinheath17

Tobinheath17

4 ماه پیش
این رضا کیانی مگه بازیگره
احساس عاشقی

احساس عاشقی

4 ماه پیش
بسیارعالی
Saman_raeisi73

Saman_raeisi73

4 ماه پیش
برنامه با اینکه در راستای ترویج طیف های فکری مختلف هست اما متاسفانه چرا یک قشر از هنرمندان رو دعوت میکنن.و اینکه آقای کرمپور تعارف رو بذاره کنار و انتقادات رو رک و صریح بیدن کنه.
جشنواره فیلم فجر
جشنواره فیلم فجر سلام ممنون از شما اما ای کاش بفرمایید منظور شما از یک قشر از هنرمندان چیست ؟ تا در جهت بهتر شدن برنامه ما کوشش بیشتری کنیم