Stronger Than You SANS (Animation)

2,452
فوق العاده عالی! خیلی انیمیشن عالی ایه! 30 میلیون تا بازدید توی یوتیوب داشته تا حالا! اگه ویدیو های stronger then you رو میشناسید اینو بهتر متوجه میشید!

Ultimte

2 ماه پیش
لینک دانلود بازی Undertale اینه https://download.ir/%D8%AF%D8%A7%D9%86%D9%84%D9%88%D8%AF-%D8%A8%D8%A7%D8%B2%DB%8C-%DA%A9%D8%A7%D9%85%D9%BE%DB%8C%D9%88%D8%AA%D8%B1-undertale/

Ultimte

2 ماه پیش
راستی ببخشید یکم زیادی طولانی شد و پر حرفی کردم. داستان Undertale رو به اندازه ی Blaze blue طول دادم:) و یادم رفت بگم که کلا توی Undertale, کلمه ی love به معنیه سطح خشونت و level هست که با کشتن و جمع آوری Exp میره بالا.

Ultimte

2 ماه پیش
داستان این ویدیو مال بازی اندرتیله (Undertale) ! داستان بازی اینه (در زمان های قدیم دو نوع موجود متفاوت از هم بودن, انسان ها و هیولاها. یک روز بین این دو تا جنگ راه میفته و بعد از یک نبرد طولانی انسان ها پیروز میشن و هیولا ها رو با یک جادوی قوی توی دنیایِ زیر زمین زندانی می کنن. سال ها بعد یک انسان که همون شخصیت اصلی بازیه (اسم اسلیش frisk (فریسک) ولی تا آخر بازی و بعد از جنگ با ازریل, به اسم انتخابی پلیر صداش می کنن (اسم بازیکن نمی تونه gaster و یا frisk باشه چون با اسم gaster که اصلا بازی باز نمیشه و با اسم frisk هم میری تو حالت سخت که فقط تا نبرد با toriel ادامه داره)) خلاصه بازیکن کلا برای پایان بازی 3 حالت بیشتر نداره. 1: اینکه هیچکس رو نکشه که بهش میگن happy ending (پایان خوش) (حتی یک نفر رو البته به جز Napstablook البته جون اون یک روحه نمیتونه دوباره بمیره و فقط بهش ضربه میزنی و اونم بخواطر اینکه نمیخواد بی ادب باشه باهات میجنگه) 2: اینکه بعضی هارو بکشه و بعضی ها رو نکشه که بهش میگن پایان خنثی و پایانش هم خیلی چیز خاص و باحالی نیست 3: پایان به سبک نسل کشی که هر کی سر راهشه رو می کشه و قبل از جنگ با asgore و خروج از دنیای زیر زمین باید با Sans بجنگه (که من یکی تو مبارزه باهاش پیر شدم) که توش پر از موانع استخونی و gaster blaster هست.

S danger

1 سال پیش
تمام کسایی که این زیر نظر گذاشتن هیچی راجب اندرتیل نمیدونن

★᭄ꦿ᭄ꦿMEGAL._.GAMER༻꧂

1 سال پیش
البته دوست عزیز قزیش این نیست.سنس تو دنیا فقط عاشق دو نفرهTorial همون بزه،و پاپایرس.حالا اگه فقط پاپایرس رو بکشی قبل از رویارویی با ازگور میگه برادرکش خونی.ولی اگه هم توریل و هم پاپایرس رو بکشی میاد باتو میجنگه.

Every

1 سال پیش
ماجراش اینه که دختره برادر sans رو میکوشه و sans میخواد انتقامشو از frisk درختره بگیره
pixel