نقد فیلم سینمایی (2019) parasite با مسعود فراستی | میز نقد هفت - 32

21,235
شِدِرِم 13.8 هزار دنبال‌ کننده
برنامه هفت - قسمت 32 (2 شهریور 98) | نقد و بررسی فیلم "parasite" با حضور مسعود فراستی، محمدتقی فهیم و خسرو نقیبی ■ فیلم سینمایی «پارازیت» (انگل) تجزیه و تحلیلی از نابرابری اجتماعی و روانشناسی تاثیرات پول است محصول 2019 کره جنوبی کارگردان: بونگ جون-هو ژانر: درام، کمدی، ترسناک... جوایز: نخل طلای بهترین فیلم از فستیوال کن 2019 - جایزه بهترین فیلم از فستیوال فیلم سیدنی
شِدِرِم 13.8 هزار دنبال کننده

sina

11 ماه پیش
به نظرم به هیچ وجه فیلم ضد سرمایه داری نیست . بلکه همونطور که از اسم فیلم معلومه یعنی انگل ضد طبقه کارگر و فقیر هست و داره میگه اینا انگل هستند و قاتل و فرصت طلب و.. و از اون طرف ما هیچ بدی از اون خانواده پولدار نمیبینم و فقط خوبی میبینم و سادگی و لطافت ! این پیام کل فیلم هست . نقد خوبی هم بود و نکات خوبی گفتن منتقدین خصوصا مسعود فراستی و محمدتقی فهیم .

پنجه در پنجه

1 سال پیش
Shoplifters یک فیلم بسیار عالیه. تا حالا چهار بار دیدمش. این فیلم انگل هم دیدم. مدتش خیلی زیاده2:12 وسط های فیلم خسته کننده میشه. هیچ کاراکتری در فیلم در نمیاد.مثلا آقای پارک رییس شرکته کلی تحصیل کرده کارمندش هستند. تو مهمانی هم می بینید با اون همه آدم پولدار ،دوست خانوادگی هستند. اما از لحاظ شخصیتی و هوش در حد یک فلافل فروش هم نیست. این فیلم مثل کتابیه با یک موضوع که پنج تا نویسنده هر برگش رو به دلخواه نوشته باشند.

آریافیلم

1 سال پیش
با سلام نسخه کامل برنامه رو قرار نمیدید مثل گذشته؟
شِدِرِم درحال پردازش هست
pixel