در حال بارگذاری
با ترافیک رایگان و دانلود در فیلیمو
پخش خودکار بعدی:
؟
با فعال بودن پخش خودکار، در صورتی که سایت را رها نکرده باشید، پس از پایان نمایش، ویدیو بعدی پخش می‌شود.
Loading...

هیچ عِرقی به ایران ندارم!

157,572
قسمت سی و سوم صفردرجه - چرا باید مهاجرت کنیم؟

با اشتراک در فیلیمو به تماشای هزاران فیلم و سریال ایرانی و خارجی بنشینید.

نهنگ عنبر 2: سلکشن رویا

داستان فیلم نهنگ عنبر 2: سلکشن رویا ادامه ماجراهای ارژنگ صنوبر و رویا است. حتما به یاد دارید که در فیلم اول ارژنگ آهنگ های مورد علاقه رویا را در نواری به نام سلکشن رویا به او می داد و اسم فیلم هم یادآور آن صحنه است...

فیلیمو ببین
دیدگاه‌ها
 1. 1 هفته پیش
  مردم عزیز کشور ما فکر میکنن اروپا بخاطر ازادی پیشرفت کرد درحالیکه خیر اروپا به دو دلیل پیشرفت کرد 1از بین بردن خرافات اشتباه و طبقات اجتماعی 2تلاش و کوشش فراوان انگلیس هنوزهم مذهب رسمی داره پس چجوری پیشرفت کرد؟ تلاش والبته استعمار ایران به افرادی نیاز داره که هم متعهد باشن وهم متخصص معیار تعهد رو فقط میشه از دین داری حدس زد معیار تخصص هم از دلسوزی
 2. 1 ماه پیش
  نـــژادپــرســـت نــبـــودن = دلیل بی مسئولیتی و مهاجرت برخی ها ----- نــژادپــرســت بــودن = دلیل مسئولیت پذیری و وطن پرستی و موندن و ساختن کشور. نژادپرستی رو به بچه هاتون یاد بدین ، تفاوت نژادی و احترام به سرزمین و سبک زندگی و فرهنگ و غذا و... سایر نـــژادهــا رو به بچه هاتون یاد بدین تا به خودشون اجازه ی مهاجرت و موندگار شدن تو کشور بقیه رو ندن.
 3. 2 ماه پیش
  این آقای میان سالی که میاد ادعا میکنه قسم میخورم نصف من جوون کار نکرده و سختی نکشیده. یه جوری حرف میزنه انگار تاریخ پاک شده و ما نمیدونیم و نمیتونیم بفهمیم. به همین آقا بگو کارخونه ارج صاایران و خیلی کارخونه های دیگه تعطی شدن چقدر کارگر بیکار شدن؟ اقتصاد ایران به گل نشسته و اون زمانی که این آقا رفته سر کار همه چیز بود ولی الآن یه کشور به گل نشسته ایم.کاری هم باشه مال بچه های خودشونه.یارو با 90 سال سن 10 تا سمت مدیریتی داره.یارو حقوقش ماهی 57 میلیون بوده ولی هیچکی تو کشور خبر نداشته تا خود مردم بفهمند و بعد مسئولامون بفهمند.یارو یهویی چندین هزار میلیارد میدزده آب از آب تکون نمیخوره. قبلنا از این خبرا بووود؟
 4. 2 ماه پیش
  نه کار هست نه آزادی هست نه ازدواج هست نه زندگی هست. دومین کشور افسرده دنیا که هستیم. اینقدر طلاق زیاده که دیگه آمارشو اعلام نمیکنند. بیشترین فرار مغزهارو که داریم. تازه اگر هم زرنگ باشیم باز کار مال ما نیست و مال آقازاده هاست. خودمونم تو بازار کار میکنیم دولت نمیذاره و همش به یه طریقی ازت پول میگیره.من به شخصه 18 سال درس خوندم و از 5 سال پیش به هر دری زدم و تمام آزمونها هم شرکت کردم. همرو بالای پنجاه درصد هم زدم اونوقت یه کسایی که اندازه گوسفند نمیفهمیدن به خاطر جانبازی پدرشون قبول شدن و ما نشدیم. یارو اصلا هیچی نزده قبول شده ولی ما نه.الآن هم داریم تو بازار کار میکنیم و این یعنی 18 سال عمرم رو فقط برای هیچ تلف کردم. ایران اینه. یعنی تونستی از اینجا در رفتی بردی. تو همه چیزها مثل نفت و گاز و زعفران و میوخ و معادن رتبه های اول داریم ولی 47 درصد مردم زیر خط فقرن.
 5. 2 ماه پیش
  اگه دنبال زندگی مادی باشم می رم ولی اگه دنبال یه زندگی نامحدود باشم میمونم
 6. 3 ماه پیش
  توی جامعه ای که به شدت فردگرایی رواج داره نمیشه انتظار داشت کسی خودشو وقف دیگران کنه درستش هم همینه که هرکس فرصت بهتر رو برای خودش انتخاب کنه.
 7. 4 ماه پیش
  ایران= فرار مغز ها
 8. 4 ماه پیش
  آخه وضعیت ایران چیزیه که از همه طرف محدودیم. از لحاظ اقتصادی جنسیتی فرهنگی آزادی بیان و .... . وقتی پول داشته بای و تو ایران باشی تازه از یه محدودیت فرار کردی ولی بقیه چی پس؟!
 9. 4 ماه پیش
  عالی بود
 10. عالی بود واقعا