در حال بارگذاری
پخش خودکار بعدی:
؟
با فعال بودن پخش خودکار، در صورتی که سایت را رها نکرده باشید، پس از پایان نمایش، ویدیو بعدی پخش می‌شود.
خشت خام (43 ویدیو)
43 / 17
خشت خام / نوبت هفدهم / گفتگوی حسین دهباشی با هادی غفاری

خشت خام / نوبت هفدهم / گفتگوی حسین دهباشی با هادی غفاری

162,239
خشت خام / نوبت هفدهم / گفتگوی حسین دهباشی با هادی غفاری / پخش اختصاصی از کانال aparat.com/tarikhonline
2 سال پیش
سیاسی
دیدگاه‌ها
 1. 3 ماه پیش
  خدا خیرش بده خیلی وقت بود اینجوری نخندیده بودم
 2. 3 ماه پیش
  سرشار از تناقض...
 3. 4 ماه پیش
  اقای غفاری دچار بیماری خودبزرگ بینی بوده اند و هستند
 4. 6 ماه پیش
  امیدوارم که ایشون راست گفته باشند شخصا اینطور دوست دارم و در مورد برخورد امروز ایشون مطمئن هستم و شایعات کیهان اما در مورد برخورد های اوایل انقلاب ایشون شک ندارم مبالغه کردند اگر بگیم دروغی در کار نبود چرا که خیلی ها می گویند از جمله زن بنی صدر که ایشون نماینده بود و با اسلحه در خیابان ها رژه می رفت که خودشون هم عرض کردند البته نباید از حق بگذریم که اوایل انقلاب و آن زمان این کار ها افتخار بود متاسفانه خود ما که امروزه جوان هستیم یا دهه شصت به دنیا آمدیم نیز تا قبل از وجود نت های پرسرعت هیچ نمی دانستیم و امروزه نیز هنوز 50 درصد در جهل کامل هستند لذا همین که ایشون بسیاری موارد را متوجه شدند جای شکر دارد .
 5. 7 ماه پیش
  من ایشان را انسان صادق و بی ریایی دیدم. کسی که رتبه اول کنکور بوده و رفته در لبنان آموزش چریکی دیده و پدرش با اون وضعیت در زندان شاه کشته شده و خودش با این ترتیبی که گفته در زندان شکنجه شده ولی با این حال به سازمانهای چریکی نپیوسته و عضو احزاب منحرف چپ هم نشده (در حالیکه جو غالب دانشگاهها در زمان شاه چپ بوده) خیلی حرفه. در حقانیت این آدم همین بس که کیهان در سال 88 بهش اتهام دروغ بسته! ضمن اینکه بدشانسی این آقا در همنامی با یه غفاری هتاک به اعضای نهضت آزادی در مجلس هم باید موردتوجه داشته باشیم. بهرحال همین که این بابا بعد از جنگ و در دوران شکم پروری و ثروت اندوزی حضرات دیگه، به این فکر نبوده که سهمش رو از سفره انقلاب ورداره و تا امروز هم هیچ سمت رسمی نداشته، جای این رو داره که بهش احترام تام و تمام بگذاریم.
 6. 11 ماه پیش
  بهترین صادق ترین راوی تاریخ انقلاب
 7. 1 سال پیش
  سلام دوستان برید توی مسابقه زومیت شرکت کنید گلکسی نوت 8 برنده شید yon.ir/Note8Quiz
 8. 1 سال پیش
  عجب چهره ی کریه ی داره.
 9. 1 سال پیش
  فروش دنبال کننده! بازدید! لایک! و کامنت انبوه در آپارات به همراه تست! برای سفارش به اینستاگرام یا تلگرام ما پیام بفرستید Telegram PV:@aparatchi_pv - Telegram Channel:@ir_aparatchi
 10. 1 سال پیش
  خیلی ممنون .!بهتر بود مؤدبانه تر صحبت میشد