در حال بارگذاری
پخش خودکار بعدی:
؟
با فعال بودن پخش خودکار، در صورتی که سایت را رها نکرده باشید، پس از پایان نمایش، ویدیو بعدی پخش می‌شود.
کارتون سیمپسونها (2 ویدیو)
2 / 2
بعد از ترامپ پیش بینی دیگری از سیمپسونها(جنگ سوریه)

بعد از ترامپ پیش بینی دیگری از سیمپسونها(جنگ سوریه)

19,468
در قسمتی از کارتون سیمپسونها مربوط به سال 2001 و قبل از حادثه یازده سپتامبر نیروی هوایی ارتش در حال بمباران منطقه ای عرب نشین نشان داده میشود.پرچم هک شده روی ماشین نیروهای عربی پرچم مخالفان رژیم سوریه است که اولین بار در 2012 استفاده شد.در انتهای ویدئو به معرفی بیشتر کارتون سیمپسونها و ارتباط آن با فراماسونری(شیطان پرستی)پرداخته شده.
2 سال پیش
سیاسی
دیدگاه‌ها
 1. 1 سال پیش
  سلام دوستان برید توی مسابقه زومیت شرکت کنید گلکسی نوت 8 برنده شید yon.ir/Note8Quiz
 2. 2 سال پیش
  ممنون از هر دو بزرگوار
 3. سلام در پاسخ به کاربر sporal که گفتند اینها چرا خودشان را لو میدهند؟ باید بگوییم این کار آنها چند دلیل دارد و یکی از دلایل آنها این است اجدادشات در مصر و بابل باستان از طرق نماد گرایی اطلاعات نحواه ی انجام جادو و ارتباط با شیاطین جن را برای آنها به ارث گذاشتند و امروزه نیز پیروان شیطان با پیروی از گذشتگانشان از طریق نماد گرایی به نسل های بعدی خود و همچنین به همکارانشان در زمان های مختلف و مکان های مختلف جهان میفهمانند اتفاق مربوطه کار آنها بوده است. دلیل دیگر این است که ذهن های مردم جهان را از طریق رسانه ها آماده میکنند برای اهداف شیطانی خودشان... و امروزه در آثارشان تاکید بسیار زیادی بر روی جن های آبی رنگ و ارتباط انسان با موجودات موجودات فرا بشری (شیاطین جن) دارند و علاوه بر آن بر روی آخرین نقشه های آخرالزمانی خود کار میکنند تا بتوانند نشانه های ظهور بدلی بسازند برای دجال ضد مسیح
 4. 2 سال پیش
  خب اینا چرا خودشونو لو میدن ؟ در ضمن خود اون شبکه ای که توش اینو نشون داد ارم خود شبکش ماسونی بود
  1. این لو دادن نیست. این کار باعث میشه آدمهایی مثل من وشما این سوالی که شما پرسیدی بپرسن و چون جوابی نداریم به کل داستان شک کنیم.اگر بخوای به یک نفر عادی ثابت کنی مثلا کاندیداتوری ترامپ نقشه بوده چون 16 سال قبل تو این کارتون اومده منطق خودت زیر سوال میره.
 5. 2 سال پیش
  سلام علیکم . به یک چیزی اشاره نکرده بودید . اون هم اینکه سنگ تراش تناسب مستقیمی با بنا داره و فری ماسون ها هم یعنی بنایان ازاد . و این که نماد دو تا کلنگ هم شباهت بسیاری به دو تا استخوان و یا بهتر بگم انجمن جمجمه و استخوان داره .
  1. درسته.البته این ویدئو رو من نساختم.فقط دوتا ویدئو بود که سر هم کردم و زیرنویس کردم.داستان کارتون سیمپسون سر دراز داره و فقط به این کارتون محدود نمیشه.یک کارتون دیگه به اسم Family Guy هم هست که به عنوان دوقلوی این کارتون شناخته میشه.
مسابقه‌ی زیر گنبد قصه
تـا ۳۰ دی
یه مسابقه، یه خاطره، یه دنیا جایزه!
اطلاعات بیشتر