در حال بارگذاری
پخش خودکار بعدی:
؟
با فعال بودن پخش خودکار، در صورتی که سایت را رها نکرده باشید، پس از پایان نمایش، ویدیو بعدی پخش می‌شود.
آموزش تجوید قرآن کریم (19 ویدیو)
19 / 9
آموزش تجوید قرآن (قسمت 9) - صفت لین، قلقله و غنه

آموزش تجوید قرآن (قسمت 9) - صفت لین، قلقله و غنه

1,425
(قسمت نهم - صفات حروف (صفت لین، قلقله و غنه)) یکی از وظایف مؤمنان، فراگیری آداب خواندن و صحیح خوانی قرآن می باشد؛ خواندن صحیح سوره های قرآن در نماز نیز، امری بسیار، بسیار مهم است که هر شخصی باید نسبت به آن اهمیّت کافی دهد که این ویدئو ها و آموزش ها، تنها تلنگریست بر این موضوع. ((برای ظهور هر چه سریعتر آقا امام زمان (عج) *تعدادی صلوات* عنایت فرمایید.))
9 ماه پیش
مذهبی
دیدگاه‌ها
  1. 1 ماه پیش
    با سلام و عرض تشکر از پاسخ جنابعالی و آرزوی توفیق هرچه بیشتر برای همه کسانی که در راه آموزش عمل به قرآن در تلاش اند. اما بعضی در شرایطی نیستند که کتاب را تهیه کنند(بخرند) در این صورت؟ با تشکر جهت بذل توجه آن گرام ، با آرزوی دعای خیر ، برادر کوچک شما حسین
  2. 1 ماه پیش
    بسمه تعالی با سلام و تشکر برای آموزش تجوید. این حقیر از درسهای شما بهره مند می شوم اما دارای کتاب نیستم. لذا پیشنهاد می شود در صورت امکان صفحه مربوط به درس را در زیر هر درس نشر کنید که این به پیشرقت کمک فراوان ممی کند. با تشکر مجدد و آرزوی توفیق هر جه بیشتر برای همه.
    1. با سلام و خداقوت و سپاس. نام کتاب تدریس شده (تحسین التلاوة، نویسنده علی قاسمی) میباشد که با جستجو نام فوق در اینترنت، میتوانید به راحتی به آن دسترسی پیدا کنید. التماس دعای فرج. یا علی.