آموزش سازه در رویت :2- ساخت و معرفی تمپلیت به نرم افزار

234

تمپلیت سازه ای چیست و چگونه باید آن را به نرم افزار معرفی کنیم؟ تمپلیت های گفته شده در این ویدئو رو می تونید در کانال تلگرام پیدا کنید.

h.a.m.i.d.63

h.a.m.i.d.63

3 هفته پیش
ممنون جناب مهندس .
h.a.m.i.d.63

h.a.m.i.d.63

1 ماه پیش
بی نهایت سپاس جناب مهندس . اگه فایل معماری نسخه های پایین تر را قرار دادید عالی میشه . همچنین لطفا اگه از نحوه مدلسازی بخش معماری پروژه یعنی همین فایل معماری ویدئو آموزشی داشتید لطفا آپلود بفرمائید از وقتی که میگذارید و از تدریس روان و عالی شما نهایت تشکر و قدردانی را دارم.
حسین حجاریان
حسین حجاریان راستش تمرین سوم از مجموعه تمرینات ساده به این پروژه اختصاص داره. البته همون طور که در کانال می بینید فقط تا تمرین دوم رو ساختم و مشغله کاری اجازه تکمیل رو بهم نمیده. انشاالله بعد از مجموعه سازه اون رو هم تکمیل خواهم کرد.
h.a.m.i.d.63

h.a.m.i.d.63

1 ماه پیش
ممنون جناب مهندس . لطفا در صورت امکان فایل پروژه معماری نسخه 2018 را هم قرار بدید با سپاس فراوان
حسین حجاریان
حسین حجاریان سلام. متاسفانه در رویت امکان ذخیره فایل به نسخه های پایین تر وجود ندارد. در اولین فرصت که یک نسخه پایین مثل 2014 پیدا کنم از اول ساختمان را مدل و در کانال قرار خواهم داد.
h.a.m.i.d.63

h.a.m.i.d.63

1 ماه پیش
سلام مهندس ضمن تشکر بابت آموزش رویت من 2018 هست پوشه تمپلیت نرم افزار خالی هست و تمپلیت سازه ای و فامیلی ها را ندارم اگه لطف کنید تمپلیت سازه 2018 و فامیلی را قرار بدید ممنون میشم
حسین حجاریان
حسین حجاریان سلام به لینک زیر برید و تمپلیت ها و فامیلی های رویت 2018 رو دانلود و نصب کنید https://knowledge.autodesk.com/support/revit-products/downloads/caas/downloads/content/autodesk-revit-2018-content.html البته اجازه دانلود از ایران رو نمیده و باید با پروکسی برید