آقای گلزار، آقای دایی چقدر بی‌کلاسید شماها!!

25,915
سلاااااااااااااااااااااااااااااام خدمت همه شما طرفداران دیش ومیش.خیلی خیلی ببخشید که منتظر موندید.اینم از قسمت 64 دیش ومیش. مثل همیشه ببینید لذت ببرید و پیام بزارید. منتظر پیاماتون هستیم . خیلی مخلصییییییم.
دیش و میش 6.3 هزار دنبال کننده
ترتیب نمایش

افضل

2 ماه پیش
قسمتای اول دیش و میش خیلی مزخرف بود چون این گوینده نبود.گویندش عاالییییییییه

sicly.abm

10 ماه پیش
یعنی دیش و میش بدون این گوینده معنی نداره !!!!!!!! فقط گوینده و برنامه هاش عشقه !

hamed.mosaffa

11 ماه پیش
oooooooordeeeeeeeer

Matin_Metal

11 ماه پیش
خدا دشمنان ما را از احمق ها قرار داده

mhe77

11 ماه پیش
خوب بود

Active fighter

1 سال پیش
بخش روح الله زم عالی بود.

امیرحسین

1 سال پیش
سلام و خسته نباشید . یکم نسبت به قبل گیر های بیخودی میدین . به خصوص بخش های اولش.

ivarrr

1 سال پیش
اگر همه پول های عربستان و همه سیاست های نجس صهیونیست ها و تحریم های اروپا هم که بر ضد ما باشد باز ما همانیم که با یه پهباد به تن ان ها ترس را میندازیم .

MELIOT

1 سال پیش
بخش روح الله زم عالی بود

رامین

1 سال پیش
دمتون گرم .عععععععدههههههههههههههههههههههههههههه
نمایش بیشتر دیدگاه ها
filimo
روزهای نارنجی
%79
«روزهای نارنجی»، فیلمی در ژانر درام-اجتماعی به نویسندگی «آرش لاهوتی» و «جمیله دارالشفایی» و کارگردانی «آرش لاهوتی» و محصول سال 1396 سینمای ایران است. اولین نمایش جهانی این فیلم در 43 دوره جشنواره فیلم تورنتو صورت گرفت. روزهای نارنجی در جشنواره های مختلفی از جمله «جشنوراه بین المللی فیلم فجر»، «جشنواره بین المللی فیلم زوریخ» و «جشنواره بین المللی فیلم سائوپائولو» حضور پیدا کرد و نهایتا موفق به کسب جوایز زیادی از جمله «سینماگر بزرگ تازه وارد»، «جایزه کلیسای جهانی» و «جایزه فیپرشی» شد. در مجموع، روزهایی نارنجی توانست 9 جایزه بین المللی را برای کارگردانش به ارمغان بیاورد. بازیگران مطرحی در این فیلم به ایفای نقش پرداخته اند که میتوان از آن ها به «هدیه تهرانی»، «علی مصفا» و «مهران احمدی» اشاره کرد. بازی هدیه تهرانی در این فیلم مورد تحسین داوران «جشنواره بین المللی مانهایم» آلمان قرار گرفت. داستان روزهای نارنجی، حول محور زنی به اسم «آبان» می گردد که پس از آن که واسطه استخدام کارگران زن فصلی برای کار در باغ های مرکبات شمال کشور میشود، باید با مشکلات عدیده ای دست و پنجه نرم کند. آبان با روحیه جنگنده و مستحکمی که دارد، سعی میکند در برابر این مشکلات تمام قد بایستد اما ...
pixel