لحظه شهادت دو مأمور پلیس توسط یک شوهر عصبانی در مشهد!

111,112
کلاکت
کلاکت 11.4 هزاردنبال‌ کننده
111,112 بازدید
اشتراک گذاری
گزارش تخلف

صبح دیروز در پی گزارش اختلاف خانوادگی در مشهد ماموران کلانتری سناباد در محل حاضر شدند؛ به محض رسیدن ماموران انتظامی به محل، با شدت گرفتن اختلاف وتنش، مرد جوان  مسلح، دیوانه وار  به سمت همسرش و ۲ مامور پلیس  تیراندازی کرد که در نتیجه ۲ نیروی پلیس شهید شدند و همسر این فرد نیز جان خود را از دست داد و فرد مسلح نیز در ادامه با شلیک تیر به زندگی خود پایان داد.

کلاکت
کلاکت 11.4 هزار دنبال کننده
فرزانه

فرزانه

8 ماه پیش
وقتی پلیس با اراذل برخورد میکنه مردم میگن این چه وضعشه؟/ چیکار به این بیچاره ها دارن؟؟ چرا اینجوری میکنن باهاشون!! وقتی هم که سعی میکنن مجرم رو با حرف زدن کنترل کنن مردم میگن چه وضعشه؟ چرا تیر نمیزنن !!! کاش بدونید محدودیت های پلیس خیلی زیاده و نمیتونه هر لحظه دست به تفنگ بشه برای شلیک و اینکه اگه این اقا ررو بهش شلیک میکردن مطمنا باز هم مردئم میگفتن این چه کاری بود با این بیچاره کردن!!!!! تا بوده همین بوده. کاش برخورد پلیس کشورهای دیگه رو میدیم که فقط یکبار اخطار میدن دفعه دوم صحبشون با تفنگه و شوک و.....کاش انقدر به پلیس هامون بدبین نباشیم.
u_5116004

u_5116004

8 ماه پیش
خدا رحمتشون کنه
امیر مدرسی نیا

امیر مدرسی نیا

8 ماه پیش
روز اول فروردین! چند تا بچه یتیم شدند!! از خطرات پلیس بودن اینه که با این افراد روانی باید طرف بشی! خدا به خانوادشون صبر بده! البته با نظر این دوستمون کمی موافقم که برخورد با این افراد مثل خنثی کردن یه بمبه و یک لحظه غفلت مساوی است با انفجار! و باید حرفه ای تر عمل می کردند. انا لله و انا الیه راجعون.
mk1378

mk1378

8 ماه پیش
فروشگاه اینترنتی سونی نمیدونم چه قدر درباره پلیس میدونی ولی همین قدر بدون که پلیس طبق یه سری قوانین باید تا جایی که امکان داره از اسلحه استفاده نکنه متأسفانه همین قوانین محدود کننده باعث چنین حوادثی میشه مثل حادثه اتوبوس که به پلیس حتی اسلحه هم نداده بودن برو سخنرانی رائفی پور درباره پلیس رو ببین
فروشگاه اینترنتی سونی

فروشگاه اینترنتی سونی

8 ماه پیش
ماموری پلیسیمون بلد نیست چه جوری یه مجرم مسلح و مهار کنه! هم ناراحتم از کشته شدنشون هم دلم به حال خودمون می سوزه که اینا پلیس ما هستند و جالبه قراره امنیت ما رو در چنین شرایطی تامین کنند! والله اگه چنین شرایطی نباشه خوب هر ننه قمری می تونه کنترل کنه! گشت کلانتری انقدر بی عرضه که یه نفر هر دو رو بکشه! مثلا آقایون پلیس رفته بودن اون زنه بنده خدا رو نجات بدند!