آیا روحانی مجدداْ کاندیدا نخواهد شد؟! جایگزینش کیست؟!

20,347

قسمت سیزدهم آرمانگرام |با آرمانگرای این هفته؛ «پرویز امینی؛ جامعه شناس سیاسی» همراه خواهیم بود با مباحثی حول تحلیل روانشناختی مرحوم هاشمی رفسنجانی، دوران پساهاشمی و تاثیر خلأ هاشمی بر جامعه و سیاست، انتخابات ۹۶ و بن بست جریان های مختلف سیاسی، حمایت یا عدم حمایت اصلاحات از روحانی، کاندیداتوری مجدد روحانی آری یا خیر و... | اختصاصی آرمان تی وی

آرمان تی وی
آرمان تی وی 4.3 هزار دنبال کننده
ترتیب نمایش
ایستگاه حکمت Wisdom Station مَحطَّةُ الحِکمَة

ایستگاه حکمت Wisdom Station مَحطَّةُ الحِکمَة

2 سال پیش
سلام؛ آقای پرویز امینی، اثر رحلت آیةالله بهجت در بعد معنوی، و فوت رفسنجانی در بعد سیاسی بر مردم را شبیه هم دانست، تقاوتهای این دو آنقدر زیاد است که شایسته بود ایشان چنین مقایسه ای را نمی کرد، از جمله رفتارهای متنقاض رفسنجانی و اخیرا خاطرات خلاف واقع نسبت به امام راحل، مواضع غیر خردمندانه نسبت به نیروی نظامی و ... طبعا سبب ریزش گسترده طرفداران وی شد، در حالیکه مرحوم بهجت به دلیل ثبات عقیده و رفتار، در همه ابعاد، طرفداران گسترده و ثابت، بلکه رو به افزایش دارد، اینکه آقای پرویز امینی گفت: علی لاریجانی حداقل های هر طیف سیاسی را می دهد، نیز دقیق نیست، بلکه این تظاهر، در موارد بسیاری از جمله نحوه تصویب برجام، دوام نمی آورد و حتی حاضر می شود قوانین داخلی مجلس را با بی رحمی عجیب زیر پا بگذارد، فردی که حیات سیای او با آویزان شدن به این و آن است، دوام و ثباتی نخواهد داشت ولو به ظاهر کمی طول بکشد.
غروب سرخ~طلوع سبز

غروب سرخ~طلوع سبز

2 سال پیش
روحانی اولین رئیس جمهور چهارساله ی ایران..
فدایی

فدایی

2 سال پیش
جالبیش اینجاست که اینهمه زانو زدن مقابل آمریکا، اربابشون آمریکا راهشون نمی ده
فدایی

فدایی

2 سال پیش
یعنی الان تو دولت ضد مردمی #روحانی تورم و گرانی نیست؟ یا نکنه شماها حقوق بگیرنجومی هستید که جیبتون مانع از دیدن تورم در این دولت اشرافی شده؟
فدایی

فدایی

2 سال پیش
بیچاره ظریف نادون و اینهمه واداد آخرش آمریکا بهش لگد زد. هسته ای رو نابود کرد، تحریم ها بیشتر شد، سفیر ایران رو به سازمان ملل راه ندادند، این معنای کلاس بود؟ از کی تا حالا زانو زدن ظریف مقابل امیر کویت اسمش شده کلاس جهانی؟ خون مردم رو روحانی و دزدهایی مثل صفدر و غندالی و رستگار صدقی تو شیشه کردند. لایق شما همین بی عرضه های نخاله هستند که یا وا می دهند یا غارت می کنند..
Mohammad Hossein

Mohammad Hossein

2 سال پیش
اگه اقای روحانی کاندید بشه یا نشه هنوز پست رییس خبرگان رو داره در ضضمن جای اخوندا تو دولت و سیاست نیست چون این فرهنگ ملتو دادایم دستشون هنوز نتونستن ملتو با فرهنگ اسلامی نه فرهنگ ایرانی وفق بدن
حق طلب

حق طلب

2 سال پیش
جالب بود مخصوصا نیم ساعت آخرش
milad_01377_000

milad_01377_000

2 سال پیش
اره ظریف و روحانی بدن فقط امثال احمدی نژاد و جلیلی باید دوباره بیااان تا خون مردمو تو شیشه کنن ، اگه مردم لیاقت داشتن یه وزیر خارجی با کلاس جهانی که دنیا قبولش داره ، و یه رییس جمهوری محترمو ندارن ، باید ول کرد باید ، گذاشت مردم برن سمت احمدی نژاد ، این مردم تا معنی واقعی بدبختی و تورم قحطی رو نفهمن دست از حمایت امثال انتری نژاد و جلیلی و قالیباف و این نخاله ها برنمی دارن . خلایق هر چه لایق
Reza.sr68

Reza.sr68

2 سال پیش
روحانی کاندید بشه یا نشه دیگه کارش تمومه. مخصوصا اینکه حالا بعد از آیت الله رفسنجانی پشتوانه ای هم نداره و تو این دولت حسابی گندزده!!!!
فدایی

فدایی

2 سال پیش
من فکر کنم تنها اشرافیون و اختلاسگران به روحانی رای بدهند...اینکه عده ای اقلیت در فضای مجازی شلوغ کاری می کنند و مخالت های مردم با این دولت ضد مردمی رو نمی بینند یا چشم ها را می بندند و دهان ها را برای حمایت از دولت روحانی باز می کنند، چیزی از واقعیت نفرت مردم از این دولت اشرافی و بی کفایت کم نمی کند. بهتر است از توهم اکثریت خارج بشوند که اگر پیروز نشدند مثل 88 کشور به آشوب نکشانند/.
نمایش بیشتر دیدگاه ها