در حال بارگذاری
پخش خودکار بعدی:
؟
با فعال بودن پخش خودکار، در صورتی که سایت را رها نکرده باشید، پس از پایان نمایش، ویدیو بعدی پخش می‌شود.
فیلم کامل سخنرانی ها (22 ویدیو)
22 / 1
فیلم کامل نشست خبری دکتر محموداحمدی نژاد با اصحاب رسانه

فیلم کامل نشست خبری دکتر محموداحمدی نژاد با اصحاب رسانه

37,614
نشست خبری دکتر محمود احمدی نژاد با رسانه ها روز چهارشنبه ۱۶ فروردین ۱۳۹۶ با همراهی حمید بقایی در جنت آباد تهران برگزار شد.
1 سال پیش
سیاسی
دیدگاه‌ها
 1. 10 ماه پیش
  عصبانی هستم چراکه اصحاب رسانه در داخل وخارج از کشور با موج تبلیغات شون به من ایرانی اجازه ندادنددرک درستی از رئیس جمهور وقت دکتر احمدی نژاد داشته باشم اما الان تا یک اندازه باور اوردم که نظام قابل اصلاحه اگر سران نظام با مطالبات مردم همراهی کنند
 2. 11 ماه پیش
  ربات لایک رایگان اینستاگرام t.me/LikeNowBot
 3. 1 سال پیش
  لطفا شورای نگهبان دلیل رد صلاحیت آقای احمدی نژاد که طرفداران زیادی دارد رو اعلام کند . به مردم احترام بگذاریم ... اینان هم مردم هستند باید هر حزب یا فکری که طرفدارانی دارد در انتخابات آزاد یک کشور شرکت کنند و اگر غیر از این باشد مرگ روح انتخابات است و در سالهای بعد اعتماد به انتخابات از بین می رود . اینان همان مستضعفین هستند همان مردم هستند که سرنوشت ساز بودند و هستند .
 4. لطفا شورای نگهبان دلیل رد صلاحیت آقای احمدی نژاد که طرفداران زیادی دارد رو اعلام کنند .
 5. 1 سال پیش
  وقتی آقایون اعلام کرده ن تقلب شده صورت گرفت. خشمِ مردم رو که نمیشه یک هفته کنترل کرد. اگه خشمشون به خاطرِ مناظره ها بود که از فردای مناظره نشون می دادن و می ریختن تو خیابون. خیلی روشنه که عامل حوادثِ 88 ادعای تقلب بود. اگه اون دوتا هم به نتیجه ی انتخابات تمکین می کردن کی این اتفاقات رخ می داد؟ اندکی تفکر.
 6. 1 سال پیش
  حالا یه عده که خودشون حتی اون صحبتا رو نشنیدن بیخود یه شایعه ی دروغ رو جا انداختن و خودشون هم باور کردن که بله، احمدی نژاد گفته مخالفانم خس و خاشاکن. آخه بی معرفتی تا چه حد؟ خداییش همین یه مورد رو که آدم می بینه دلش می سوزه به خاطرِ بقیه ی اتهامات. اونا هم از همین قماشن یحتمل. یه کم، فقط یه کم به ذهنمون فرصت بدیم که باور کنه شاید اون چیزهایی که بهمون تزریق میشه حقیقت نیست. اون وقت شاید واقع بین تر نظر بدیم نه با فحش و تهمت و ناسزا. حالا هم یه عده باز یه چیز دیگه دستشون گرفتن که: باعث و بانیِ حوادثِ 88 احمدی نژاد بود با اون مناظره ای که کرد. خوبه والا. دست پیشو گرفتن که پس نیفتن. آخه تفکرم خوب چیزیه برادر یا خواهر عزیز. احمدی نژاد کی مناظره کرد و حوادثِ 88 کی اتفاق افتاد؟ این کجا بود و اون کجا؟ احمدی نژاد قبل از انتخابات مناظره کرد و تموم شد به خیر و خوشی. اون حوادث بعد از انتخابات و وقتی
 7. 1 سال پیش
  از ناآگاهیِ منتقدانِ احمدی نژاد همین بس که یک حرف رو میگیرن و ول کنش نیستن دیگه و حتی به خودشون اجازه ی تحقیق در اون زمینه رو نمی دن چون می ترسن اون حرفه غلط از آب دربیاد. یه چیزی از خودِ عارف تا منتقدانِ معمولی گرفتن دستشون به اسم خس و خاشاک. از منتقدانِ ناآگاه انتظار نداریم اما از شخصی مثل عارف واقعاً بعید بود که بیاد تو مناظره ی زنده بگه «بعضیا مردم رو خس و خاشاک نامیدن». خب وقتی حرفِ این و اون رو ملاک قرار میدی همین میشه دیگه. من خودم اون سال 88 صحبتِ احمدی نژاد رو مستقیم داشتم از تلویزیون گوش می کردم. عین جمله ش یادمه. گفت: «پیروزِ انتخابات 40 میلیون نفر بودن. حالا یه مشت خس و خاشاک هم بلند شدن آتیش می زنن و مملکت رو میخوان به آشوب بکشن. اینا که جزءِ مردم نیستن» به این صراحت ایشون مخالفانش یعنی همونایی که معترض به نتیجه ی انتخابات بودن رو جزءِ مردم و اون 40 میل
 8. 1 سال پیش
  مثل سگ دروغ میگن، یه مشت میمون اونجا نشستن به اسم خبرنگار چرا دارند دست میزنن، مگه خبرنگار تماشگر فوتبال هستند که اینجوری دست میزنن، به غیر از اینکه رسانه های سمت خودش جمع کرده، و البته بی اخلاقی رو شما در جامعه سیاسی راه انداختی.
 9. 1 سال پیش
  واقعا نمیدونم از چی احمدی نژاد و گروهش طرف داری میکنید، کسی که تمام مردم ایران رو در سال 88 به جون هم انداخت و باعث شد جون چندین جوان چه موافق چه مخالف ریخته بشه که باعث و بانیش هم احمدی نژاد بود با آون شکل بد مناظره ها که از قبل انتخابات جامعه رو تبدیل به دوست و دشمن کرد. حالا دوباره میخواد با به وجود آوردن تشنج خودش رو بالا بکشه، خودش میدونه بقایی در حد شورای شهر نیست چه برسه صلاحیت رفتن به پاستور رو داشته باشه و خود احمدی نژاد خوب میدونه رد صلاحیت میشه و میخواد با رد صلاحیت بقایی یه درگیری دیگه راه بندازه، در مورد عملکرد 8 سالش که اصلا جای دفاع نداره اینقدر فساد بی برنامه گی دور زدن قانون اساسی درگیری با رهبری درگیری با اصلاح طلبان و اصولگرایان و قوه قضاییه و قوه مقننه و تنش بین مردم، نابسامانی در بازار و بی اعتباری در جامعه بین المللی دیگه چه شاهکاری باید میکرد که نکرد!!؟؟؟
 10. 1 سال پیش
  در ضمن آقای احمدی نژاد گوش به حرف رهبری ندادی!! ضررشم می بینی کاری که رهبری کردند با تدبیر و از روی حکمت بود که شما...