رهبر روحانی را با خاک یکسان کرد | به غرب وابسته بودید

841
آخرین جلسه رهبر انقلاب با دولت روحانی که در آن روحانی و هیت دولت با خاک یکسان شدند
SiasiShow 3 دنبال کننده

فرامرز

1 ماه پیش
رهبر معظم زودتر باید این دولت ضعیف رو گوشمالی میداد.این جمعیت دولت بدبخت کرد مردم رو و حقیر کرد ایران و ایرانی رو

پرتویی از نور مشکوة از روزنه مسجد در صفوف نماز

1 ماه پیش
مکر و حیله هسن روهانی خیلی پیچیده تر از بنی صدر بود. چون روهانی فقط خودش یک نفر نبود ثروت هاشمی و باند مافیایی که ساخته بود پشتوانه اش بودند، البته این را مطمئن نیستم اما چه بسا که سازمان های جاسوسی غربی ها با تمام امکاناتشون واو به واو صحبت هایش را برایش دیکته میکردند. اما اگر پشت پرده هم ارتباطی نداشتند حمایت همه جانبه آنها از روهانی انکار ناپذیر است. ضمنا شما در نظر نگرفتید که اینجور افراد به فکر کودتا بودند و اگر میتوانستند تا چهل سال دیگر ریاست جمهوری را بین امثال خودشان دست به دست میکردند. بنابراین تعویض صورت گرفت با به حداقل رساندن میزان تنش و آسیب.

سونیا

1 ماه پیش
جناب الف لام میم، رئیس جمهور فعلی دوره اش به سلامتی به اتمام رسید و تعویضی در کار نبود. بسیاری از شلوغی های به راه افتاده در مملکت، بابت صبح جمعه خبردار شدن ایشان بود که به ریش ملت می خندید! همه هم بر و بر نگاه کردند تا عالیجناب رئیس جمهور دوره اش به اتمام برسد که رسید! کدام تعویض؟!!! در ضمن ایشان چنان پایه های خرابکاری را در مملکت محکم کرده اند که حداقل چهل سال دیگر هم جمع جور نشود کرد! صد رحمت به شتابزدگی و داغ بودگی اول انقلاب! در ضمن اول انقلاب اگر رهبر نمی جنبید و مردم نمی جنبیدند و داغ نبودند، بنی صدر در دوران جنگ حداقل دو استان مملکت را می داد به قرض های کهنه ی باباش!

پرتویی از نور مشکوة از روزنه مسجد در صفوف نماز

1 ماه پیش
خانم سونیا من نمیدونم منظورت دقیقا چی هست، اما در مورد قیاس شما با این مورد از اقدامات امام خمینی بگویم که: در زمان امام خمینی یک حرکت شتابزده به خاطر داغ بودن مردم صورت گرفت، و صرفا یک رئیس جمهور تعویض شد، اما این بار هم رئیس جمهور تعویض شد و هم مجلس یک بار به دیگر تسخیر انقلابیون در آمد، ضمن ارتقاء هایی که در قوه قضائیه رخ داد. این بار حرکت ریشه ای تر و کار عظیم تر بود. در زمان عزل بنی صدر کشور ما فقط به فکر سرپا ماندن بود، اما اکنون به فکر تبدیل شدن به یک قطب قدرت و یکی از معدود کشورهای توسعه یافته است. کسانی که خفت زمان شاه را دیدند بیشتر میفهمند «معدود کشورهای توسعه یافته» یعنی چی.

سونیا

1 ماه پیش
عجب تیتری!!! با خاک یکسان کردن رئیس جمهور فقط یکبار اتفاق افتاد و اونهم در زمان آیت ا... خمینی و در مورد بنی صدر بود! به غیر از اون روسای جمهور هر غلطی هم که کردند کسی جرات نکرد با خاک یکسان شون کنه!

پرتویی از نور مشکوة از روزنه مسجد در صفوف نماز

1 ماه پیش
۸ سال آینده برای دولت آیت الله رپیسی کاری سختی با پایانی شیرین خواهد بود، اما حداقل خیالمان راحت است که ایشان مثل احمدی نژاد دچار لغزش نمیشود. هر چقدر که آیت الله رئیسی با مهجوریت و مظلومیت کارشان را شروع کردند، در نهایت با محبوبیت و شکوفایی تمام خواهند کرد. در واقع برعکس هسن روهانی که از یک دولت زنده، یک موش مرده ی آب کشیده تحویل داد. من قبلا در مورد عدم محبوبیت کاندیداهای تایید صلاحیت شده به شورای نگهبان انتقاد داشتم، اما بعدا به این نتیجه رسیدم که مقصر اصلی دولت روهانی بود که اجازه رشد به چهره های شاخص متخصص و متعهد نداد و دایره انتخاب را برای شورای نگهبان کوچک کرد.

مذهبی،سیاسی

1 ماه پیش
کانالتون بسیار عالی و با بهترین انگیزه های خیر خواهانه شروع شده امیدوارم همیشه در مسیر حق و عدالت خواهی و راه نورانی حرکت کنید به امید خداوند سبحان و بدانید در این راه پاداش مجاهدان واقعی و صابران بی حساب است
SiasiShow سلام بزرگوار ممنونم از حسن نظرتون نظر لطف شما هست خداوند به ما کمک کند همگی در روز قیامت مقابل خدای خود رو سفید باشیم ان شاء الله. موفق و سربلند باشید
pixel